1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny. Zachęcamy, aby w tym tygodniu w naszych rodzinach przeczytać fragment z Ewangelii św. Marka i Księgi Mądrości. Wychodząc z kościoła możemy zabrać na karteczkach Sigla - jaki urywek możemy odnaleźć i przeczytać w naszym domu. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w codziennej Adoracji Pana Jezusa, o godz. 17.30 i Mszy świętej o godz. 6.30 i 18.00. Kto nie może uczestniczyć w niedzielę, zapraszamy na spotkanie z Jezusem Zmartwychwstałym w tygodniu.

3. Nowenna w intencji naszej parafialnej wspólnoty, przez wstawiennictwo św. Bartłomieja Apostoła, naszego patrona - w sobotę 24 kwietnia.

4. W tym tygodniu modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:

Środa 21. 04. - św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła
Piątek 23. 04. - Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
Sobota 24. 04. - św. Jerzego, męczennika

5. Wszystkim przeżywającym swoje imieniny i urodziny, życzymy opieki ich świętych patronów. Składamy te życzenia naszemu nadzwyczajnemu szafarzowi Komunii świętej – Jerzemu Nowakowi.

6. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zdzisław Medyk, z Chorowic; śp. Maria Kondela, z Mogilan, śp. Czesław Jezioro, z Kulerzowa – „Dobry Jezu..”

 

606917
Dzisiaj: 3
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,893