1. W 5 Niedzielę Wielkiego Postu, zgodnie ze zwyczajem zostały zasłonięte krzyże i obrazy, aż do liturgii Wielkiego Piątku. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym godz. 15.30. Młodzież z Klas 8 przyjmie sakrament bierzmowania na Mszy świętej o godz. 12,30 i 17.00.

2. Przeżywamy zakończenie Rekolekcji wielkopostnych. Dziękujemy Bogu za łaski tego świętego czasu i wszystkim którzy w nich uczestniczyli. Naszą wdzięczność i podziękowanie wyrażamy Rekolekcjoniście Księdzu Biskupowi Antoniemu Długoszowi z Częstochowy, za trud głoszenia świętych rekolekcji i ukazanie nam jak dzięki wierze, nadziei, miłości z pomocą Ducha Świętego mamy dążyć do zbawienia. Równocześnie życzymy Mu wszelkiego Bożego błogosławieństwa w posłudze Pasterza Kocioła. Ofiara składana dzisiaj na tacę przeznaczone na cele rekolekcji. Bóg zapłać! Jako duszpasterze - dziękujemy rodzicom za opiekę nad dziećmi i młodzieżą w czasie rekolekcji. Rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza.

3. Przy ołtarzu św. Franciszka możemy zabrać do naszych domów baranka wielkanocnego z Caritas.

4. 25 Marca we czwartek - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Adoracja Pana Jezusa o godz. 17.00 i Różaniec. Na Mszy o godz. 18.00 przyjęcie do Duchowej Adopcji Dziecka – zapraszamy do tej pięknej modlitwy ( świece ). Codziennie trwa Nowenna o Świętość Życia.

5. Droga Krzyżowa w piątek rano o godz. 7.00 po południu o 17.30 dla młodzieży o 18.45.

6. 26 marca w piątek, na godz. 19.30 zapraszamy chętnych mężczyzn z naszej parafii na projekcję filmu i spotkanie z mężczyznami św. Józefa. Z racji epidemii już cały rok czekamy na to spotkanie.

7. Msza świętą o beatyfikację Ks. Franciszka Blachnickiego w sobotę 27.03. o godz. 18.00, zapraszamy Oazę i pozostałe grupy.

8. Za tydzień Niedziela Palmowa - Męki Pańskiej. Poświęcenie palm podczas wszystkich Mszy świętych. Uroczyste poświęcenie palm na Mszy świętej o godz. 11.00 - rozpocznie się przy dzwonnicy z procesją do kościoła. Po Mszy nagrodzimy palmy wykonanie w gronie rodziny. Na tej Mszy świętej nastąpi przyjęcie chłopców do wspólnoty ministrantów zapraszamy ich rodziców i całe rodziny.

9. Dziękuję naszemu parafianinowi Tadeuszowi Skała, za wykonanie daszku nad tablicą ogłoszeń i czyszczenie lichtarzy na ołtarzach w kościele.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej dzieci, młodzież i dorosłych.

607139
Dzisiaj: 33
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,115