1. Obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego. To święto to uroczyste rozpoczęcie publicznej działalności Chrystusa Pana. Dziękujemy za dar naszego chrztu, na mocy którego staliśmy się Dziećmi Bożymi. Sakramentu chrztu świętego w naszej parafii - uroczyście udzielamy w czasie Mszy świętej w drugą niedzielę i w ostatnią sobotę miesiąca. Z ważnych przyczyn udzielamy tego najważniejszego sakramentu poza Mszą świętą. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30.
  2. W najbliższą sobotę 16 Stycznia - Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji rodzin i dzieci które maja się urodzić.
  3. W najbliższy piątek Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Msza święta w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 17.30, połączona z Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy szczególnie rodziny zmarłych w ostatnim miesiącu.
  4. Trwa w naszej parafialnej rodzinie doroczna „Kolęda”. Z racji trwającej epidemii, w tym roku gromadzą się rodziny z poszczególnych rejonów naszej parafii w kościele na Mszy świętej o godz. 17.30, aby modlić się o Błogosławieństwo Boże dla ich rodzin i otrzymać modlitwę do domów. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z rejonów.
  5. Zachęcamy do pogłębiania wiary i wiedzy z pism katolickich, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Gościu niedzielnym o patronie tego Roku – św. Józefie z pięknym obrazkiem i modlitwą. Rok św. Józefa ogłosił Papież Franciszek. Módlmy się o Jego opiekę dla naszych rodzin.
  6. Życzymy wszystkim błogosławieństwa i opieki Bożej w nowym tygodniu.
  7. W minionym tygodniu zmarli: śp. Kazimierz Pułka, z Bukowa i śp. Józef Duszyk, z Krakowa, śp. Zbigniew Galler z Wiednia Dobry Jezu...”

 

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896