1. W ostatnią niedzielę tego roku przeżywamy Święto Świętej Rodziny. Modlimy się o świętość i miłość w naszych rodzinach. Przeżywamy Oktawę Bożego Narodzenia. Święto św. Jana Apostoła. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30.

2. W czwartek 31 grudnia - wspomnienie św. Sylwestra, papieża. Zapraszamy na Mszę świętą na zakończenie „Starego Roku” - o godz. 17.30, połączonej z Nieszporami, Suplikacjami i Błogosławieństwem.

3. W imię Boże w piątek – 1 Stycznia rozpoczniemy Nowy Rok 2021. Ten nieznany nam jeszcze czas zawierzamy dobremu Bogu przez ręce Maryi – Świętej Bożej Rodzicielce. 1 Stycznia - obchodzimy też Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Niech modlitwa o pokój na świecie, w naszej parafii, w naszych rodzinach towarzyszy nam każdego dnia. W wielu miejscach na ziemi wciąż panuje wzajemna nienawiść i wrogość i toczą się wojny przynoszące spustoszenie materialne i duchowe. Poza modlitwą spróbujmy nieść wszędzie przebaczenie, pojednanie, zgodę, dobroć i miłość.

4. Od poniedziałku 28.12. - zapraszamy rodziny z poszczególnych rejonów na Mszę św. o godz. 17.30, będziemy modlić się o błogosławieństwo dla naszych rodzin. / program w gablocie i na stronie internetowej parafii /.

5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach dzieci, młodzież i dorosłych. Spowiedź święta w te dni godzina przed Mszą świętą. W piątek i sobotę od godz. 16.30, zapraszamy do adoracji i modlitwy grupy modlitewne. Chorych z Panem Jezusem odwiedzimy w sobotę 2 stycznia od godz. 9.00.

6. Zapraszamy do pogłębienia wiary i wiedzy religijnej przez zakupienie prasy katolickiej.

7. Jeszcze raz wszystkim parafianom i gościom przekazujemy życzenia, aby Dobry Bóg opromieniał każdy dzień swoją łaską i błogosławieństwem.

8. W Liturgii modlimy się w:
Poniedziałek 28.12. - Święto św. Młodzianków, męczenników
Wtorek 29.12. - św. Tomasza Beketa, biskupa, męczennika
Sobota 02.01. - św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów

9. w minionym tygodniu zamarła śp. Lucyna Suder, z Mogilan. „Dobry Jezu…"

 

607268
Dzisiaj: 49
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,244