1. Dzisiaj obchodzimy Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika za wiarę. Msze Święte, jak w niedzielę z dodatkową o godz. 12.30 - z udzielaniem sakramentu chrztu. Przed błogosławieństwem poświęcenie owsa.

2. Najbliższa Niedziela 27 grudnia - to Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – będziemy modlić się za nasze rodziny. Na Mszy Świętej o godz. 11,00, będziemy otaczać modlitwą małżonków którzy przeżywali w kończącym się roku jubileusz sakramentu małżeństwa, szczególnie złote, srebrne gody. Rodziny z Domowego Kościoła, zapraszają na Mszę o godz. 9.30. Zapraszamy małżonków, aby przyszli wspólnie do kościoła i usiedli obok siebie, bo na każdej Mszy będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

3. Od poniedziałku 28 grudnia, będziemy zapraszać do kościoła na Mszę świętą o godz. 17.30, rodziny z poszczególnych rejonów naszej parafii na wspólną modlitwę i błogosławieństwo dla naszych rodzin i ich domów. /program modlitwy w gablocie parafialnej i stronie internetowej parafii/.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować nas kościół do przeżywania Świąt i Liturgii Bożego Narodzenia. Podziękowanie dla lektorów, ministrantów i młodzieżowej ze scholii za śpiew. Panu Kościelcowi Adamowi z małżonką Marią, za sprzątanie kościoła i jego wystrój, panu Markowi organiście za posługę w kościele. Dziękujemy parafianinowi Markowi Pankowi za choinki w donicach do kościoła.

607137
Dzisiaj: 31
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,113