1. Dzisiejsza Uroczystość podkreśla, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie Królu Wszechświata. Chrystusowi Królowi, pragniemy po Mszach świętych ofiarować nasze serce, rodziny, naszą parafię i Ojczyznę, w adoracji i Litanii do Najświętszego Serca Jezusa. O godz. 16.30 modlitwa różańcowa za naszych zmarłych. Dzisiaj wspomnienie św. Cecylii, męczennicy - patronki muzyki kościelnej. Modlimy się w intencji pana organisty Marka i scholii dziecięcej i młodzieżowej.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny, nazwany Adwentem - czasem radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

3. W ostatnią niedzielę do puszek na ubogich zebraliśmy 2 500 złotych. Bóg zapłać! za waszą hojność i otwarte serce. Spotkanie Grupy Charytatywnej będzie we wtorek po Mszy wieczornej o godz. 18.00.

4. Ksiądz proboszcz dziękuje Ks. Robertowi, Ks. Karolowi, Ks. Marcinowi, parafianom z Mogilan, za udział w pogrzebie śp. Józefa Milana – mojego taty, który odbył się wczoraj w Szaflarach. Jestem bardzo wdzięczny za dar modlitwy i zamówione Msze święte. Wszystkim modlącym się w parafii, składającym słowa kondolencji i pociechy, składam serdeczne Bóg zapłać!.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy zakupić tygodniki katolickie; Gość Niedzielny, Niedziela. Ukazują one tajemnice Królestwa Bożego i Chrystusa Króla. Dla dzieci: Mały Gość. Prosimy o podjęcie prenumeraty miesięcznika Różańca.

6. W tym tygodniu modlimy się do Boga:
Wtorek 24. 11. - św. Andrzeja Dung-Lac i męczenników z Wietnamu.
Środa 25. 11. - św. Katarzyny Aleksandryjskiej, męczennicy.

7. W ostatnim tygodniu zmarł: śp. Stanisław Bujas, z Mogilan, śp. Kazimierz Bobek z Chorowic. „Dobry Jezu…”.

 

607268
Dzisiaj: 49
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,244