1. Przeżywamy 14 Niedzielę Zwykłą – pierwszą miesiąca Lipca. Po każdej Mszy świętej adoracja Pana Jezusa i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc. Wspomnienie św. Marii Goretti, męczennicy. Po Mszy o godz. 7.30 zmiana tajemnic Różańca. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na Adorację Pana Jezusa zakończoną Litanią do Krwi Pana Jezusa. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę na ludzi, którzy ucierpieli w wyniku powodzi. Bóg zapłać!

2. Na ręce Rady duszpasterskiej możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać! za ofiary w kościele i wpłacane na konto parafialne. W każdą środę modlitwą w Nowennie do Matki Bożej obejmujemy wszystkich ofiarodawców.

3. W naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przebywają na wakacjach. Wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionych urlopu i opieki Matki Bożej.

4. Polecamy wszystkim dobrą lekturę pism katolickich na czas wakacyjny, aby w ten sposób pogłębiać swoją wiarę i wiedzę religijną. Można je nabywać wychodząc z kościoła.

5. W Kalendarzu Liturgicznym wspominamy i modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:
Środa 08.07. - św. Jana z Dukli, kapłana
Sobota 11.07. - Święto. św. Benedykta, opata, patrona Europy.

6. Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów. Zapraszamy w dniu imienin na Mszę świętą.

7. Składamy podziękowanie rodzinom z Bukowa – Nowsie, za sprzątanie kościoła i ofiarę z rejonu 640 złotych. Do troski o Kościół w najbliższą sobotę od godz. 8,00 zapraszamy rodziny z Włosani cz. I – ul. Łobzowska.

606919
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,895