1. Przeżywamy radość spotkania z Panem Jezusem Zmartwychwstałym. Dodatkowa Msza św. o godz. 12.30. Zapraszamy na nabożeństwo majowe godz. 16.30. W naszym kościele w nabożeństwach może uczestniczyć do 50 osób. Dlatego zapraszamy do uczestnictwa we Mszy świętej w tygodniu o godz. 6.30 i 18.00. Adoracja Pana Jezusa o godz. 17.30, majówka o 17.45, Msza święta o 18.00. Zachęcamy też do skorzystania ze spowiedziowi wielkanocnej.
Dzisiaj mięliśmy przeżywać w naszej parafii z dziećmi z klas III i ich rodzicami I Komunię świętą, z racji pandemii wirusa musimy odłożyć to najpiękniejsze spotkanie z Panem Jezusem na później. Jak tylko sytuacja się ustabilizuje, nasz Arcybiskup Marek i wydział katechetyczny pozwoli, to jak najszybciej dzieci będą mogły przyjąć Pana Jezusa. Prosimy, aby w codziennej modlitwie przeżywając w rodzinach nabożeństwo majowe z rodzicami przygotowywały się do tej chwili.

2. 13 maja w środę wspomnienie M. Bożej z Fatimy - zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.45., o 18.00 Msza święta, po niej Różaniec Fatimski z procesją Figury Matki Bożej wokół kościoła. Takie nabożeństwa będziemy przeżywać każdego 13 miesiąca do października – zapraszamy do tej szczególnej modlitwy z Matką Bożą.

3. Dzieci z klasy IV z rodzicami zapraszamy do duchowej obecności we Mszy świętej poprzez transmisję w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Msza św. będzie w intencji dzieci i rodziców z I rocznicę Komunii świetej.

4. W najbliższy piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. porannej. Po wieczornej Mszy o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia - za zmarłych wypominanych w naszym kościele. Zapraszamy rodziny zmarłych w tym miesiącu.

5. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej, która pomaga nam pogłębiać wiarę i wiedzę religijną.

6. Dziękujemy rodzinom z rejonu Podbudów cz. II, za sprzątanie kościoła i ofiarę 260 złotych. W najbliższą sobotę o godz. 8.00 prosimy o sprzątanie kościoła rodziny z Kulerzowa - część górna, koło drogi na Skawinę.

7. Z kalendarza liturgicznego:
14. 05. - czwartek - święto św. Macieja, Apostoła
15. 05. - piątek - św. Zofii, męczennicy
16. 05 - sobota - św. św. Andrzeja Boboli, kapłana, męczennika
Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy łask Bożych i opieki Matki Bożej i ich świętych patronów.

607140
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,116