1. W drugim Dniu Wielkanocy przeżywamy radość z obecności Chrystusa Zmartwychwstałego wśród nas. Z racji przepisów o czasach epidemii możemy uczestniczyć w transmisji Mszy świętych z naszego kościoła w Internecie. Dzisiaj Msze święte o godz. 7.30, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00, w Bukowie o 8.30. Zwracamy się z prośbą, aby przestrzegać przepisów, by w kościele nie było więcej niż 5 osób. Do uczestnictwa we Mszy zapraszamy osoby które zamówiły intencje Mszy.

2. „Bóg zapłać!” wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego i pięknego przeżycia Triduum Paschalnego: księżom wikariuszom Robertowi, Karolowi, rodakowi ks. Marcinowi, panu kościelnemu Adamowi z małżonką, panu organiście Markowi, służbie liturgicznej, dorosłej scholii. Szczególne podziękowanie kierujemy do osób, które pomogły nam w uruchomieniu transmisji internetowej z naszego kościoła: Firmie FiberLink - naszego parafianina p. Leśniaka i jego pracownikom za podłączenie Internetu do kościoła, panu Marcinowi Gadocha z synem Piotrem, za zakupienie i założenie kamery, panu Markowi Surówce za pomoc podłączeniu i dar świec do grobu.

3. Przeżywamy Oktawę Wielkanocy i Nowennę z codzienną Koronką do Bożego Miłosierdzia, która przygotowuje nas do Niedzieli Miłosierdzia. Codziennie w tym tygodniu możemy uczestniczyć w internetowej transmisji Mszy świętej z naszego kościoła o godz. 18.00. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia - transmisja ze wszystkich Mszy świętych.

4. Wszystkim parafianom składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech radość wielkanocnego poranka wypełni Wasze serca.

607142
Dzisiaj: 36
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,118