1. Przeżywamy 32 Niedzielę Zwykłą. Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża. Zapraszamy na różaniec za zmarłych o godz. 16.30. Dzisiaj modlimy się za Kościół Prześladowany – naszych braci i siostry cierpiących za wiarę. Z ofiar składanych na tacę przeznaczymy część na pomoc prześladowanym.

2. 11 Listopada - przeżywamy Święto Niepodległości Polski. Tradycyjnie zapraszamy razem z Urzędem Gminy i Gminnym Ośrodkiem Kultury na Mszę świętą o godz. 17.30 w intencjach Ojczyzny. Wcześniej godz. 17.00 różaniec w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. złożenie kwiatów przy tablicy poświęconej Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. Po modlitwie w kościele będzie program patriotyczny w Sali narad Urzędu Gminy.

3. W poniedziałek patronuje Kościołowi - św. Marcin, biskup. Święty Marcin jest patronem naszego rodaka księdza Marcina, z tej okazji życzymy solenizantowi wiele Bożych łask i opieki świętego Marcina.

4. Msze święte w dni powszednie o godz. 17.30. Od godz. 17.00 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zakończona modlitwą za naszych bliskich zmarłych w wypominkach. Dziękujemy za liczny udział w modlitwie różańcowej na cmentarzu. We wtorek o godz. 16.00 - Różaniec za zmarłych przy kapliczce św. Rozalii.

5. We wtorek spotkanie do bierzmowania dla kasy VIII o godz. 16.30 lub 18.30. klasy VII mają we czwartek o godz. 16.30 lub o 18.30.

6. W piątek 15.11. - Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszach świętych. Wieczorna Msza św. za zmarłych wypominanych w naszym kościele a szczególnie tych którzy zmarli w ostatnim miesiącu, połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia. W sobotę 16. 11. - Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, w intencji rodzin i mam oczekujących narodzin dziecka.

7. Za tydzień w będziemy przeżywać w Kościele III Dzień Ubogich. Wspieramy modlitwą i ofiarą do puszek ludzi najbardziej potrzebujących pomocy.

8. Parafia Siepraw organizuję Pielgrzymkę na Bałkany, między innymi do Mediugorie – szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.

9. Polecamy pisma katolickie, Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło , artykuły o Niepodległości w 101 rocznicę tego wydarzenia. U ministrantów przed kościołem można zabrać do domu Kalendarz parafialny. Ofiara za drukowanie 5 złotych.

10. Dziękujemy rodzinom z Mogilan z Łobzowa części 2, za sprzątanie kościoła. Do troski o Kościół w sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny z Mogilan, z ulicy: Cichej, Świątnickiej, Kolberga.

11. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
Poniedziałek 13.11. - św. Jozafat, męczennik, apostoł kresów wschodnich. Wtorek 14. 11. - św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna.

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088