1. Przeżywamy pierwszą Niedzielę miesiąca Listopada. Adoracja Pana Jezusa z modlitwą za zmarłych. Po Mszy o godz. 7.30 zmiana tajemnic żywego różańca. Na ręce rady duszpasterskiej możemy składać ofiary na Kaplice na cmentarzu. Bóg zapłać! za złożone ofiary przy kościele i wpłacane na nasze konto parafialne. Zapraszamy dzisiaj na różaniec za zmarłych – o godz. 16.30. W poniedziałek 04. 11. - wspomnienie św. Karola Boromeusza. Księdzu wikariuszowi Karolowi z okazji imienin, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki św. Patrona.

2. Msze święte w dni powszednie o godz. 17.30. Od godz. 17.15 modlimy się za naszych bliskich zmarłych w wypominkach. Zapraszamy na różaniec na cmentarzu do 8 listopada - do piątku około godz. 18.15. W tych dniach możemy ofiarować za zmarłych odpust zupełny.

3. W naszej Archidiecezji przygotowujemy się do 100 - lecia Urodzin św. Jana Pawła II. Codziennie przed Mszą św. będzie Adoracja Pana Jezusa. Zapraszamy.

4. W Listopadzie, szczególnie pamiętajmy o zmarłych. Zapraszamy w soboty o godz. 17.00 na Nabożeństwo różańcowe z wypominkami i w niedzielę ok. 10 min przed Mszami na wypominki i modlitwy za dusze zmarłych o które prosiliście. Jeśli ktoś nie zdążył jeszcze dać na wypominki, to może to uczynić dziś lub w najbliższym czasie. Bóg zapłać! za złożone ofiary z okazji modlitwy za zmarłych. W każdy 3 piątek miesiąca, przez cały rok wieczorem będzie Msza św. za zmarłych wypominanych w naszym kościele. Dziękujemy za złożone ofiary w czasie kwesty na cmentarzu a szczególnie osobom, które kwestowały z poszczególnych grup modlitewnych, Stowarzyszeniu „Dla naszej Gminy Mogilany”, Radzie duszpasterskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej z Mogilan i Bukowa, nauczycielom, sołtysom, Służbie Liturgicznej, Świeckiemu Zakonowi św. Franciszka i innym osobom, pani Beacie Kopta, Zbigniewowi Staszczakowi za organizację, rodzinie Żabów i Hodurków za przyjmowanie kwestujących w domu. Zebraliśmy 8 150 złotych. Bardzo prosimy o zachowanie porządku na cmentarzu i zabranie pięknych szklanych zniczy do domu.

5. Spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania Klasy 7 we wtorek o godz. 16.30 lub 18.00. Klasy 8 - Czwartek o godz. 16.30 lub 18.00.

6. Polecamy pisma katolickie: Źródło, Niedziela, Gość Niedzielny, dla dzieci i młodzieży. U ministrantów można zabrać do domów nowy kalendarz z naszej parafii z historią. Koszt druku 5 zł. Kto złoży więcej będzie na cel parafii.

7. W sobotę prosimy o sprzątanie naszego kościoła rodziny z Mogilan Łobzów część II o godz. 8.00.

8. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
Sobota 09.11. - Święto poświęcenia Bazyliki na Lateranie, katedry papieża.

9. Zmarł nasz parafianin śp. Stanisław Szczupak z Mogilan – „Dobry Jezu…”

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088