1. Dziś pierwsza niedziela października. Adoracja Pana Jezusa i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc. Zachęcamy do udziału w codziennym Nabożeństwie różańcowym dzieci, młodzież, rodziców i starszych w połączeniu ze Mszą Świętą o godz. 17.30. Na poszczególne dni zapraszamy do prowadzenia rozważań różne grupy i wspólnoty istniejące w parafii. Prosimy tych, którzy przewodzą grupom o pobranie w zakrystii rozważań na dany dzień, przygotowanie ich i prowadzenie. Dla dzieci, które będą się starały codziennie być na Różańcu w nagrodę otrzymują codziennie po Nabożeństwie pamiątkowe obrazki.

2. Dzisiaj Uroczyste Nabożeństwo Różańcowe z procesją Eucharystyczną do Ołtarzy Różańcowych o godz. 16.15, na które serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych a szczególnie należących do Żywych Róż, które przygotują ołtarze; jest to równocześnie Zmiana tajemnic Różańca . Zapraszamy dzieci z Klasy III i ich rodziców na poświęcenie różańców. Dziękujemy osobom z Żywego Różańca za ofiarę na kwiaty do ołtarzy. Od lektorów i ministrantów można pobrać zaproszenie i program Misji Świętych, jakie będziemy przeżywać od 19 – 27 października.

3. Serdeczne Bóg zapłać! za ofiary z rodzin na ręce Rady duszpasterskiej na budowę Kaplicy cmentarnej. Szczególne Bóg zapłać! rodzinom, które składają systematycznie, także przez wpłaty w banku. Modlimy się o Błogosławieństwo Boże dla Was we Mszach św. za Parafian.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie - Ochoćmy” i ofiarą do puszki wesprzemy kształcenie najbardziej uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

5. Spotkanie dla młodzieży do bierzmowania Klas VIII – we wtorek o godz. 16.30 lub 18.30.

6. Zachęcamy, aby zabrać do domu prasę katolicką Gość niedzielny – „Apostołowie Miłosierdzia Bożego”, Niedziela, Źródło.

7. Składamy podziękowanie rodzinom z Mogilan z cz. Podstyr, ul. Zakopiańska i Kolorowa, za sprzątanie świątyni, ofiarę 170 złotych. Na sobotę od godz.8,00 do troski o Kościół zapraszamy rodziny z Mogilan – cz. Podstyr: ul Jaśminowa i Widokowa.

8. W przyszłą niedzielę ostatnie Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec o godz. 16.30 z procesją i Figurą Matki Bożej, po o godz. 17.00 Msza święta. Zapraszamy!.

9. W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
Poniedziałek 07.10. - . wspomnienie M. B. Różańcowej. Środa 04.10. - Święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa
Piątek 12.10. – bł. Jana Beyzyma, misjonarza Sobota
Przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów.

606919
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,895