1. Przeżywamy 16 Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy o godz. 16.30, na adorację i Litanię do Krwi Chrystusa i Mszę świętą godz. 17.00. od tej niedzieli rozpoczynamy XX Tydzień Modlitw w intencji kierowców przez wstawiennictwo św. Krzysztofa.

2. W przyszłą niedzielę na zakończenie każdej Mszy świętej będzie błogosławienie pojazdów i modlitwa o roztropne ich wykorzystywanie. Niech nam nigdy nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Bóg zapłać! za ofiary złożone w przyszłą niedzielę przy poświęceniu pojazdów przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy. U ministrantów będzie można pobrać breloczki i obrazki z modlitwą do Św. Krzysztofa.

3. Trwają wakacje. Pamiętajmy o codziennej modlitwie, Mszy Świętej i zachowywania Bożych przykazań. Wypoczywającym życzymy Bożej opieki.

4. Jak co roku, możemy przyłączyć się do akcji zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego prowadzonej prze Firmę Green Office Ecologie, która część środków przeznacza na Papieskie Stowarzyszenie Kościołowi w Potrzebie. Taki zebrany sprzęt zostanie zabrany z parkingu obok kwiaciarni 25 lipca – czwartek o godz. 11.00. Można w tym tygodniu przywozić zużyty sprzęt. Zapraszamy do włączenie się to dzieło.

5. Polecamy do rodzin tygodniki katolickie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Gościu niedzielnym bardzo cenny artykuł o modlitwie.

6. Składamy podziękowanie rodzinom z Konar – rejon od Sęka – do państwa Nowak, za sprzątanie świątyni i ofiarę 120 złotych od rodzin na Kaplicę. Nowożeńcom dziękujemy za piękne kwiaty. Do sprzątania w sobotę od godz. 8,00 prosimy rodziny z Konar – Grudza – część dolna.

7. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

Poniedziałek - 22.07. - święto św. Marii Magdaleny
Wtorek - 23.07. - święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
Środa - - 24.07. - św. Kingi, zakonnicy
Czwartek - - 25.07. - święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa,
Bożego błogosławieństwa życzymy nadzwyczajnemu szafarzowi Komunii świętej Krzysztofowi Pierożkowi.
Piątek -26.07. - św. Joachima i Anny rodziców NM Panny
Wszystkim przeżywającym imieniny i urodziny życzymy Bożej łaski i opieki Świętych patronów.

 

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896