1. Przeżywamy 15 Niedzielę. Słowo Boże głosi dzisiaj nasz rodak Diakon Szymon Kapłon – dziękujemy Mu za posługę Słowa. Zapraszamy na Nabożeństwo do Krwi Pana Jezusa - o godz. 16.30, po nim Msza o 17.00.

2. Trwają wakacje. Pamiętajmy jako ludzie wierzący, że nie ma wakacji od codziennej modlitwy, Mszy Świętej w niedzielę i zachowywania Bożych przykazań. Wypoczywającym życzymy Bożej opieki.

3. W czasie wakacji sakramentu chrztu św. udzielamy nowonarodzonym dzieciom w drugą niedzielę miesiąca, tylko na Mszy o godz. 11.00 i w ostatnią sobotę o godz. 18.00. Katecheza przed chrztami dla rodziców i chrzestnych w poniedziałek poprzedzający chrzest po Mszy w kościele przy chrzcielnicy.

4. We wtorek po Mszach świętych Nowenna przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin, mam oczekujących narodzin dziecka, wypoczywających na wakacjach. W piątek Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Na wieczornej Mszy świętej będziemy modlić się za zmarłych wypominanych w naszym kościele. Szczególnie zapaszmy rodziny, które pożegnały swoich bliskich w ostatnim miesiącu. Po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. Polecamy do rodzin tygodniki katolickie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

6. Składamy podziękowanie rodzinom z Konar – rejon od państwa Sala – do państwa Prorok, za sprzątanie świątyni i ofiarę 800 złotych na Kaplicę. Nowożeńcom dziękujemy za piękne kwiaty. Do sprzątania w sobotę od godz. 8.00 prosimy rodziny z Konar – od Buka do państwa Nowak, tak zwanego Sęka.

7. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

Poniedziałek - 15.07.- św. Bonawentury, bp i doktora Kościoła
Wtorek - 16.07. - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel – M.B.
Szkaplerznej
Czwartek - 18.07. - św. Szymona z Lipnicy, zakonnika
Sobota - 20. 07. - bł. Czesława, kapłana
Wszystkim przeżywającym imieniny i urodziny życzymy Bożej łaski.

607270
Dzisiaj: 51
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,246