1. Dziś ostatnia niedziela czerwca. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 7.30 zmiana Tajemnic Różańca. W naszej parafii będziemy gościć Ojca Narcyza Klimasa, który będzie głosił Słowo Boże o Grobie Pana Jezusa w Jerozolimie i będziemy mogli po Mszach świętych zakupić książkę o tym świętym miejscu - w postaci cegiełki.

3. Z racji wakacji Msze święte rano w tygodniu o godzinie 7.00 rano. W środę po rannej i wieczornej Mszy świętej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17. 00 a w piątek rano od 6.00 rano, wieczorem od 16.30. Adoracja we czwartek i piątek od 17.00 zakończona litanią do NSPJ. W sobotę nabożeństwo od godziny 17.00, na które zapraszamy szczególnie rodziny oczekujące potomstwa. Prosimy z Róże o prowadzenie różańca św. od godziny 17.00. Odwiedzimy chorych z Panem Jezusem w ich domach z racji wakacji - będą w pierwszą sobotę września.

5. W pierwszą niedzielę czerwca rada duszpasterska zebrała 9280 złotych na budowę kaplicy na cmentarzu. Teren naszego cmentarza leży w strefie osuwiskowej, dlatego musimy wykonać dodatkowe badania geologiczne, aby dobrze zaprojektować kaplicę i otrzymać pozwolenie na budowę. W przyszłą niedzielę wychodząc z kościoła na ręce Rady duszpasterskiej, możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy. Dziękujemy wszystkim za dar ich serca na ten cel, także wpłacającym na konto parafialne – „Bóg zapłać!”.

6. Zachęcamy do pogłębienia wiary przez czytanie prasy katolickiej.

7. Z kalendarza liturgicznego:

W środę 03.07. - św. Tomasza Apostoła
We czwartek 04.07. - rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
W piątek 05.07. - św. Marii Goretti, męczennicy
W sobotę 06.07. - bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, zakonnicy

8. Wszystkim przeżywającym imieniny i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask i opieki Świętych Patronów, także gościom spędzającym w naszej parafii wakacje.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Włosani cz. I – ul. Łobzowska i złożoną ofiarę 590 złotych. Nowożeńcom dziękujemy za kwiaty do kościoła. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła w sobotę na 800 rodziny z Włosani - cz. II ul. Słoneczna, Świątnicka, nowe domy przy ul. Królowej Polski.

10. W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Teresa Rosół – pochodząca z Chorowic – „Dobry Jezu..”

607143
Dzisiaj: 37
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,119