1. 6 Niedzielą w ciągu roku - rozpoczynamy w naszej parafialnej wspólnocie modlitwę w ramach 40-Godzinnego Nabożeństwa – Adoracji Pana Jezusa, przygotowującego nas do dobrego przeżycia Wielkiego Postu. Prosimy o włączenie się wszystkich Parafian do tej modlitwy przebłagalnej Miłosiernego Boga za nasze grzechy czasu karnawału. Do modlitwy zapraszamy dzisiaj:
8.30 – Mogilany - Środek Wsi
12.00 – Podstyr i Łobzów
13.00 – Od Kościoła do Wiaduktu
14.00 - Ul. Świątnicka, Działy, i Skrzyszów 15.00 - Ul. Zakopiańska
16.00 – Ul. Parkowe Wzgórze, Podedworze

2. Młodzież z III Klas Gimnazjum, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania spotyka się we czwartek o godz. 16.30 lub o godz. 18.30.

3. Parafii nie udało się otrzymać dotacji do założenia paneli fotowoltaicznych do produkcji prądu, na złożony wniosek w 2017 roku. Dlatego duszpasterze i rada duszpasterska podjęła decyzję, aby założyć w tym roku system do produkcji prądu potrzebnego do kościoła i plebanii z własnych środków. Dzięki składanym przez Was ofiarom w każdą niedzielę, potrafimy w ciągu roku w czterech ratach, spłacić założenie systemu do produkcji potrzebnego nam prądu.

4. W piątek 22 lutego, zapraszamy na Msze św. Oazową o godz. 17.30. Po Mszy spotkanie dla grup Oazy, Lektorów. Ministrantów, scholii, na temat Światowych Dni Młodzieży w Panamie, z uczestnikiem i naszym parafianinem Grzegorzem Papieżem.

5. We właściwym przeżywaniu tego czasu mogą nam pomóc pisma katolickie: „Gość niedzielny”, „Niedziela”, „Źródło”. Piękne artykuły na przykład „Daj Bogu czas na modlitwie”.

6. Serdecznie Bóg zapłać kierujemy do parafian z Mogilan – ul Rzymska cz. II, ul. Podgórska za liczne sprzątanie naszej świątyni i ofiarę z całego rejonu 450 złotych. Na sobotę o godz. 8.00 prosimy do sprzątania rodziny z rejonu Żary.

7. Adoracja w czasie nabożeństwa w przyszłą niedzielę:
8.30 -Chorowice
12.00 Kuleszów
13.00 -Włosań
14.00 - Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Mogilan
15.00 - Młodzież z Gimnazjum, Klasy 7 i 8 i służba liturgiczna
16.00 - Zespół Mogilnie i ul. Rzymska

8. Odszedł do wieczności: + Kazimierz Zmysłowski z Mogilan, - „Dobry Jezu..”.

9. Wspomnienie:
22. 02. - piątek - Święto Katedry św. Piotra Apostoła
23. 02. - sobota - św. Polikarpa, biskupa i męczennika

Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny - życzymy Bożej laski i opieki świętych.

606117
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,093