1. Dzisiaj pierwsza Niedziela Lutego - po Mszy o godz. 7.30 - Zmiana Tajemnic Różańcowych w Żywych Różach kobiet i mężczyzn. Nieszpory o godz. 16.30. Wspomnienie św. Błażeja – biskupa, patrona od chorób gardła. Przed błogosławieństwem poświęcenie jabłek.

2. Wychodząc z kościoła możemy na ręce Rady duszpasterskiej złożyć ofiarę na budowę kaplicy na cmentarzu. Wszystkim ofiarodawcom w kościele i wpłacającym na konto parafii składamy serdeczne Bóg zapłać! polecając ich modlitwie.

3. Serdecznie Bóg zapłać! młodzieży oazowej, lektorom, ministrantom za pomoc rozebraniu dekoracji świątecznej i posprzątanie kościoła. Na sobotę od godz. 8,00 prosimy rodziny z Mogilan, ul. Rzymska cz. 1, do nr 1 do 24, i ul. Ogrodowa.

4. We czwartek adoracja Pana Jezusa od godz. 16.30 z modlitwą „Godziny Świętej”, w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Chorych z Panem Jezusem w ich domach odwiedzimy w najbliższą sobotę od godz. 9.00.

5. Zachęcamy by wychodząc ze świątyni nabywać tygodniki katolickie, mówiące o potrzebie modlitwy o jedność w naszym narodzie.

6. W TYM TYGODNIU MODLIMY SIĘ DO BOGA:
05.02. - wtorek - św. Agaty, dziewiczy i męczennicy uciekamy się do niej podczas burz
i pożarów; błogosławienie chleba i wody
06.02. - środa - św. Paweł Mika i jego Towarzysze, pierwsi męczennicy z Japonii.

7. Wszystkim przeżywającym imieniny i urodziny życzymy opieki świętych patronów.

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej parafii: śp. + Helena Grzesik z Mogilan, śp. + Katarzyna Abramska, z Chorowic, śp. Józef Klaś, z Mogilan, polecamy ich Bożemu Miłosierdziu – „Dobry Jezu…”

 

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896