1. 14 niedziela zwykła. Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na Nabożeństwo Nieszporów.

2. W najbliższą środę 11 lipca będziemy przeżywać Nowennę w intencji naszej Ojczyzny w 100 lecie odzyskania Niepodległości. Od godz. 17.00 - adoracja Pana Jezusa, modlitwa różańcowa i Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. Zapraszamy!

3. W piątek – 13 lipca w rocznice objawień Matki Bożej w Fatimie - zapraszamy na Msze święta o godz. 18.00 i Różaniec Fatimski z figurą Matki Bożej wokół kościoła.

4. W naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy przebywają na wakacjach. Wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionych urlopu i opieki Matki Bożej.

5. Polecamy wszystkim dobrą lekturę pism katolickich na czas wakacyjny, aby w ten sposób pogłębiać swoją wiarę i wiedzę religijną. Można je nabywać wychodząc z kościoła. Papież Franciszek prosi nas o pokój na Bliskim Wschodzie.

6. W Kalendarzu Liturgicznym wspominamy i modlimy się do Boga przez wstawiennictwo:
11 VII środa - Święto. św. Benedykta, opata, patrona Europy.
12 VII czwartek - Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp i męczennika
13 VII piątek.- Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników.

7. Składamy podziękowanie rodzinom z Bukowa część Droga na Radziszów i ofiarę na kaplicę z tej ulicy 550 złotych. Bóg zapłać! Do troski o Kościół w najbliższą sobotę od godz. 8,00 zapraszamy rodziny z Konar - część od p. Sala do Buka.

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Anielę Gadocha, z Konar – „Dobry Jezu…”

 

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088