Dziś dodatkowa Msza święta o godz. 12.30 z udzieleniem sakramentu chrztu świętego. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 16.30. W tygodniu nabożeństwo po Mszy świętej o godz. 18.00. Do puszek przed kościołem możemy złożyć ofiarę na wyjazd dzieci i młodzieży na rekolekcje z Panem Bogiem. Zapraszamy w poniedziałek na godz. 17.30 na Różaniec i Nowennę i Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny przed 100-leciem odzyskania niepodległości. Patronką w czerwcu jest bł. Aniela Salawa z Sieprawia.

Ostatnie spotkanie dla Klas 7 do bierzmowania - we wtorek 12.06. godz. 16.30 lub 18.45, albo środę godz. 16.30.

W najbliższą środę 13 czerwca zapraszamy na Mszę świętą Fatimską, procesję i Różaniec Fatimski o godz. 18.00. Nabożeństwo nowenna i czerwcowe po Mszy świętej porannej o godz. 7.00.

W trzeci piątek, miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, po rannej Mszy św. i Koronkę do Miłosierdzia za zmarłych wypominanych przed Mszą wieczorną o 17.45. W sobotę z racji 16 dnia przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II modlitwą otoczymy nasze rodziny i mamy w błogosławionym stanie.

W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00 poświęćmy obraz św. Cecylii, jest on darem dla naszego kościoła od Chóru Mogilanom z Panem organistą Markiem, z okazji 105 rocznicy istnienia Chóru.

Zachęcamy do czytania czasopism religijnych. W Gościu niedzielnym : „ Rodzina pod ochroną”.

Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu:
Poniedziałek - św. Barnaby, Apostoła
Wtorek - bł. Piotra Dańkowskiego, kapłana i męczenników II wojny
Środa - św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
Czwartek - bł. Michała Kozala, bp i męczennika

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia i wszelkich łask przez wstawiennictwo świętych patronów.

Dziękujemy rodzinom z Kulerzowa część II - dolna za liczne sprzątanie kościoła i ofiarę na Kaplicę 500 złotych. Nowożeńcom dziękujemy za piękne kwiaty. W sobotę na godz. 8.00 prosimy o sprzątanie kościoła rodziny z Bukowa – Południowa Strona Drogi

W tym tygodnia zmarła + Helena Dąbrowska Mogilan, „Dobry Jezu…”

606116
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,092