Święto Miłosierdzia Bożego ukazuje nam prawdę o nieskończonym Miłosierdziu Bożym, które jest większe niż ludzkie grzechy i słabości. Współczesny świat, tak bardzo potrzebuje Bożego Miłosierdzia. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 73 Tydzień Miłosierdzia. Jest on okazją do głębszej refleksji na temat miłosierdzia czynionego na co dzień i zachętą do aktywnego włączania się w dzieła miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Syrię.

Po każdej Mszy św. zawierzenie świata i każdego z nas Miłosierdziu Bożemu. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego - o godz. 15.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy świętej do godz. 17.00.

Nowenna do św. Bartłomieja Apostoła 24.04. - w poniedziałek po Mszach świętych.

W najbliższy piątek na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania podziękuje Panu Jezusowi za dary Ducha Świętego i otrzyma pamiątkę z Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy spotkanie na temat pielgrzymki młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic w Sobotę 29 kwietnia o godz. 8.00 rano. Zdjęcia z Bierzmowania.

W nocy z 2 na 3 Maja będzie w naszej parafii nocować Piesza Pielgrzymka z Diecezji Bielsko – Żywieckiej do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Gorąco prosimy o przyjęcie pielgrzymów na nocleg do naszych domów. Można się zapisać w zakrystii. Te osoby, u których co roku nocują pielgrzymi nie potrzebują się zapisywać. Przyjęcie pielgrzymów pod nasz dach to uczynek miłosierdzia – wykorzystajmy ten Boży dar. Pielgrzymi przyjdą około godz. 18.00.

Rozpoczęcie Nabożeństw majowych w najbliższą niedzielę 30.04. - procesją o godz. 16.30. Zapraszamy.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Mogilan z ul. Kwiatowej i Zakopiańskiej do Rynku, i za ofiarę 110 zł. na kościół, również tym którzy nie mogli przyjść a złożyli ofiarę. Na sobotę na godzinę 8.00 prosimy rodziny z ul. Rzemieślniczej i Zakopiańskiej do 62.

Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej. W „Gości niedzielnym” - piękny film pod tytułem „Zmartwychwstały”.

Bóg zapłać! nowożeńcom Zofii i Dariuszowi za kwiaty do kościoła.

607138
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,114