Przeżywamy 1 niedzielę W. Postu i miesiąca marca. Po Mszy porannej zamiana tajemnic różańca. A po sumie około godz. 12.00 - nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Ofiara składana na tacę na tym nabożeństwie przeznaczona jest na kwiaty i wystrój ciemnicy i grobu Pana Jezusa. Zapraszamy do licznego udziału i skorzystania z możliwości zyskania odpustu zupełnego za uczestnictwo w tym nabożeństwie pod zwykłymi warunkami.

Bóg zapłać! za ofiary składane na ręce Rady Parafialnej na organy. Wyrażamy wdzięczność wszystkim ofiarodawcom, tym składającym w kościele i wpłacającym na konto parafialne - a także członkom Rady za zbieranie ofiar. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. zapraszamy Radę na spotkanie.

Dziękujemy wszystkim którzy złożyli ofiarę „Jałmużny” w Środę Popielcową na potrzeby ubogich w parafii. Ofiara wysokości 4 607 złotych została przekazana naszej Grupie Charytatywnej.

Parafialne Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w tym roku w dniach od 30 marca do 2 kwietnia, to jest od Nowenny do M.B. Nieustającej Pomocy we Środę do piątej niedzieli Wielkiego Postu. Spowiedź w sobotę 1 kwietnia. Rekolekcje poprowadzi Ojciec paulin Grzegorz Zakrzewski ze Skałki w Krakowie. Szczegółowy program będzie podany później.

W tym tygodniu spotkania do bierzmowania mają klasy I oraz III gimnazjum.

Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – w piątek po Mszy świętej rannej ok. godz. 7.00, o godz. 17.00 - dla dzieci, rodziców z pamiątkowymi obrazkami dzieci z Fatimy i historią Objawień Matki Bożej, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.30, oraz w niedzielę po sumie. Zapraszamy do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
We wtorek - św. Perpetuę i Felicytę, męczennice.
W środę – św. Jana Bożego, zakonnika.
We czwartek – św. Agnieszkę Rzymską, zakonnicę.

Dziękujemy rodzinom z Mogilan z ulicy: Skawińskiej, Parkowej i z Bloków za liczny udział w sprzątaniu świątyni i ofiarę 110 złotych. W sobotę od godz. 8.00 do troski o Kościół prosimy rodziny z Mogilan – z ulic: Podedwórze cz. I do nr 36 i Lipowej. „Bóg zapłać” za waszą troskę o dom Boży.

 

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088