1. Trwa druga niedziela naszej wspólnej modlitwy w ramach 40-godzinnego nabożeństwa, przygotowującego nas do właściwego przeżycia Wielkiego Postu. Prosimy o włączenie się wszystkich Parafian do tej modlitwy uwielbienia i przebłagania. Modlitwa trwa po Mszach Świętych i w czasie popołudniowym do godz.17,00, adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Porządek adoracji:
8.30 - Chorowice
12.0 - Kulerzów
13.0 - Włosań
14.0 - Uczniowie ze Szkół Podstawowych
15.0 - Młodzież z Gimnazjum
16.0 - Zespół Mogilanie i ul. Rzymska

2. Nasza parafia została zaproszona do modlitwy w Sanktuarium Św. Jana Pawła II na Białych Morzach w Krakowie Łagiewnikach. Msza święta 22 lutego – środa o godzinie 17.00. Zapraszamy do licznego udziału w tej modlitwie. Na Mszy świętej i w czasie procesji światła ks. proboszcz będzie modlił się za całą parafię. Dojazd środkami komunikacji miejskiej i własnymi samochodami.

3. 24 lutego - w piątek po Mszach świętych modlitwa Nowenny do św. Bartłomieja Apostoła.

4. W najbliższy piątek na Mszę świętą wieczorną zapraszamy młodzież i rodziców z klasy III Gimnazjum. Po Mszy spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania, które będzie w czasie wizytacji kanonicznej w naszej parafii – 8. kwietnia, w sobotę na Mszy o godz. 18.00. Młodzież w tym tygodniu nie ma spotkań z ks. Tadeuszem w grupach.

5. Serdecznie Bóg zapłać jednej parafiance i państwu kościelnym za sprzątanie kościoła w sobotę. Na najbliższą sobotę do troski o kościół zapraszamy rodziny z Mogilan z ulic Myślenickiej, Krakowskiej i Dębowej.

6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego – artykuł o objawieniach Matki Bożej w Medjugorja, Niedziela, dla młodzieży Miłujcie się i dla dzieci – Jaś, Dominik.

7. W tym tygodniu modlimy się do Pana Boga przez wstawiennictwo:
Poniedziałek 20. 02. - bł. Hiacynty i Franciszka dzieci z Fatimy
Środa 22. 02. - Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła
Czwartek 23.02. - św. Polikarpa, biskupa i męczennika

8. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
+ Agnieszka Szczurek z Parafii Włosań - lat 96
+ Antoni Paciorek z Bukowa - lat 84, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14,30. „Dobry Jezu, a nasz Panie…..”

606116
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,092