1. Obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego. To święto to uroczyste rozpoczęcie publicznej działalności Chrystusa Pana. To jednocześnie wezwanie dla nas, abyśmy powracali zarówno do wydarzenia nad Jordanem, jak i do naszego chrztu, kiedy zostaliśmy wszczepieni w Chrystusa, umiłowanego Syna Bożego. Dziękujemy za dar tego sakramentu na mocy którego staliśmy się Dziećmi Bożymi. Ponieważ jest to druga niedziela miesiąca na Mszy świętej o godz. 12.30 dzieci przyjmą sakramentu chrztu. Sakramentu chrztu świętego uroczyście udzielamy w czasie Mszy świętej w drugą niedzielę i w ostatnią sobotę miesiąca. Z ważnych przyczyn udzielamy tego najważniejszego sakramentu poza Mszą świętą.

2. Dziękujemy dzieciom, młodzieży i wszystkim dorosłym, opiekunom za udział w Dziele Kolędników Misyjnych. Dzieci zebrały 3010 złotych na dzieci z Tajlandii. Dziękujemy za waszą ofiarność i udział w tym dziele.

3. Trwają doroczne odwiedziny duszpasterskie, tak zwana „kolęda”. Pamiętajmy, że kapłan przychodzi do naszych domów i mieszkań, a przede wszystkim do rodzin z modlitwą i Bożym błogosławieństwem. Dziękujemy za życzliwość i gościnę w waszych domach. 

4. Serdecznie dziękujemy rodzinom z Mogilan - Łobzów części I. W najbliższą niedziele zapraszamy rodziny z Mogilan – Łobzów część II.

5. Zachęcamy do pogłębiania wiary i wiedzy z pism katolickich, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

6. Na Mszę świętą w przyszłą sobotę 14 stycznia zapraszamy zelatorki żywego różańca po Mszy odbędzie się opłatkowe spotkanie.

7. Życzymy błogosławieństwa i opieki Bożej na nowy tydzień.

 

607135
Dzisiaj: 29
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,111