1. Niedziela 33 przeżywana jest w Kościele, jako VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „Pokój dla Iraku”, naszą modlitwą i ofiarą do puszek możemy wesprzeć nasze siostry braci i prześladowanych. Około 200 milionów chrześcijan żyjących dzisiaj na świecie jest prześladowanych a około 100 tysięcy co roku ginie śmiercią męczeńską. Dlatego dzisiaj otaczamy ich naszą modlitwą i pamięcią. W adoracji i modlitwie prosimy dzisiaj Pana Jezusa o błogosławieństwo. Wspominamy św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych męczenników Polski. O godz. 16.15 modlitwa różańcowa za zmarłych.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na ręce Radu duszpasterskiej w minioną niedzielę, zbieraliśmy 9960 złotych. 1 listopada na cmentarzu w czasie kwesty na nowy parking zebraliśmy 8847 złotych. Bóg zapłać! za waszą ofiarność, za ofiary składane w kościele i wpłacane na nasze parafialne konto. W naszej modlitwie prosimy o opiekę Boża dla Was.

3. W Środę - 16-tego po Mszy porannej modlimy się przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II o potrzebne łaski. Po wieczornej Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania intencji modlitewnych przy ich ołtarzach.

4. W listopadzie szczególnie pamiętajmy o zmarłych. Zapraszamy w soboty o godz. 17.00 na Nabożeństwo różańcowe z wypominkami i w niedziele ok. 15 min przed Mszami na wypominki i modlitwy za duszami w czyśćcu cierpiącymi.

5. W najbliższy piątek, trzeci miesiąca po Mszy św. porannej i pół godz. przed wieczorną zapraszamy na comiesięczne Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Faustyny. Na wieczornej Mszy będziemy modlić się za zmarłych wypominanych.

6. 19 listopada w sobotę, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia o godz. 12.00 Uroczysta Msza św. z udziałem księży biskupów, władz państwowych, wiernych i ofiarowanie Chrystusowi Królowi naszej Ojczyzny, parafii, rodzin i każdego z nas. Codziennie przeżywamy Nowennę przygotowującą nas do tego wydarzenia – zapraszamy do modlitwy.

7. W przyszłą niedzielę ostatnią roku liturgicznego Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na wszystkich Mszach św. będziemy się powierzać Jezusowi Królowi naszych serc. Po Mszach świętych akt zawierzenia Chrystusowi Królowi naszej parafii, rodzin i każdego z nas.

8. Podziękowania do rodzin z Mogilan – Skrzyszów Działy za sprzątanie świątyni i za kwiaty. Do troski o Kościół zapraszamy w sobotę od godz. 8.00 rodziny z Mogilan, ul. Zagórska, ul. Ks. Józefa Mazurka.

9. Prosimy, aby pisma katolickie dostępne na stolikach przy wejściach służyły pogłębianiu wiary. Można zabrać obrazki z modlitwą do Chrystusa Króla. Na miesięczniki Posłaniec, Msza święta i Różaniec prosimy zapisywać się w zakrystii.

10. Odeszła do wieczności: + Stanisław Pabian z Konar lat 83., + Genowefa Papież z Bukowa, lat 83, + Władysław Krzyściak z Konar, lat 76, + Cecylia Ścibor – Konary lat 60, jej pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00 „Dobry Jezu…”
Czwartek - Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
Piątek - Bł.. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, która jest patronką Ruchu Czystych Serc. Patronka młodzieży. Zapraszamy młodzież do modlitwy na Mszy św..
Sobota – Bł.. Salomei, zakonnicy,

606117
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 2,093