1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca lipca. Liturgiczno- kanoniczne objęcie parafii przez nowego proboszcza ks. Józefa Milana na Mszy św. o godz. 11.00. Nowy ks. proboszcz prosi parafian o modlitwę. Dzisiaj Święto św. Tomasza Apostoła.

2. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę miesiąca prosimy o ofiary na ręce rady duszpasterskiej na zakup nowych organów. Za ofiary składamy serdeczne – „Bóg zapłać!”. Ofiarodawców polecamy Panu Bogu w modlitwie. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańca w Różach. O 16.30 zapraszamy na Nieszpory.

3. Życzymy dzieciom, młodzieży, rodzinom przebywającym na urlopach, rekolekcjach błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy św. i godnym stroju kiedy przychodzimy do świątyni.

4. Misjonarka Anna Jawor, która gościła w naszej parafii w zeszłą niedzielę, dziękuje za złożone ofiary w kwocie 6256 złotych. To nasz wkład w dzieło misyjne Kościoła. Zachęcamy do nabycia kalendarza misyjnego.

5. Ksiądz proboszcz zaprasza Radę Duszpasterską na spotkanie w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy świętej.

6. Polecamy do rodzin tygodniki katolickie.

Z kalendarza Liturgicznego:
4 VII w poniedziałek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie;
6 VII w środę. - bł. Maria Teresa Ledóchowska, dziewica, misjonarka,
8 VII w piątek – Św. Jan z Dukli, kapłana

Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z Chorowic - Kozie Rogi, Podewsie, Dąbrowy, Siany Las. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 Chorowice wieś - część pierwsza od p. Mrożków do p. Drożdżów.

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896