Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego sakramentu. Dziś także kontynuujemy 40 – godzinne nabożeństwo. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na ręce Rady Parafialnej.

W tym tygodniu spotkania do bierzmowania mają klasy I oraz klasy III gimnazjum. Klasy II natomiast za tydzień.

W środę rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. W tym dniu obowiązuje post ścisły (maksymalnie trzy posiłki w tym tylko jeden do syta). Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem o 7.30, 9.30, 15.30 oraz 17.30, w Bukowie o 16.30. Składka przeznaczona jest na jałmużnę wielkopostną.

W czwartek przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby chore i starsze na Msze święte - poranną o 630 oraz wieczorną o 17.30, podczas których udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy bliskich o pomoc chorym w dotarciu do kościoła. Pół godziny przed Mszą okazja do spowiedzi św.

W piątki WP można uzyskać odpust zupełny za odmówienie po Komunii świętej modlitwy Oto ja, o dobry i najsłodszy Jezu przed wizerunkiem Jezusa ukrzyżowanego. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – po Mszy świętej rannej i wieczornej. Z racji drugiego piątku miesiąca o godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

W ramach przygotowania do I Komunii świętej zapraszamy dzieci oraz rodziców klas III szkół podstawowych, na Mszę św. oraz Nabożeństwo DK w piątek na 17.30.

W sobotę zapraszamy wszystkie dzieci na Nabożeństwo DK na godzinę 9.00.

W przyszłą niedzielę przypada święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Gorzkie Żale z Kazaniem pasyjnym o godzinie 16.00. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie Rady Parafialnej.

Dziękujemy rodzinom z ulicy: Rzymskiej cz. I – za sprzątanie świątyni. W sobotę od godz. 8.00 do troski o Kościół prosimy rodziny z ul. Rzymskiej cz. II a za dwa tygodnie ul. Rzemieślnicza i dalsza część ul. Zakopiańskiej nr parzyste do 62. Bóg zapłać!

W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Jan Gawęda lat 83 Dobry Jezu, a nasz Panie...

608152
Dzisiaj: 97
Wczoraj: 108
Ten miesiąc: 4,128