1. Dzisiaj po Mszy św. o g. 7,30 Zmiana Tajemnic w Różach Różańcowych kobiet i mężczyzn, o godz. 16,30 zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Nieszporów. Serdeczne Bóg zapłać tym rodzinom, które składają dzisiaj szczególne ofiary na ręce Rady duszp. na organy. Także podziękowania kierujemy do tych, którzy ofiarą do puszki wspomagają ubogi Kościół naszych braci w wierze na Wschodzie.

2. Wszystkich Parafian: dzieci (z lampionami!), młodzież i dorosłych zachęcamy do licznego udziału w roratach, odprawianych w naszym kościele codziennie o rano o godz. 6,30 i wieczorem o godz.17,30.

3. We wtorek, 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Pan Bóg, wybierając Maryję na Matkę swego Syna, uchronił Ją od grzechu pierworodnego. Matka Boża nie popełniła żadnego grzechu uczynkowego. Prośmy naszą Najlepszą Matkę o wstawiennictwo u Syna we wszelkich potrzebach, zwłaszcza o wytrwałość do walki z każdym grzechem. W naszym kościele Msze Święte o godz. 6,30 i po południu o 15,30 i 17,30. W Bukowie o 16,30. Tego dnia możliwość wsparcia przez ofiarę Radia Maryja i Telewizji Trwam.

4. Wspierajmy ubogich, a zwłaszcza dzieci w ramach akcji Caritas: „Głodni Miłosierdzia”- poprzez pobranie świecy i złożenie ofiary /powyżej 5 zł/.Także, tradycyjnie prosimy z Parafialnym Zespołem Caritas właścicieli sklepów i klientów, aby do pojemnika w ich placówkach i Kościele przy ołtarzu św. Franciszka odłożyli produkty nie psujące się i środki czystości oraz nową odzież, które przekażemy ubogim. „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.”

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom z Konar – od Buka do Sęka cz. II. Na sobotę od g. 8,00 do troski o Kościół prosimy rodziny z Konar - Kopani.. Za 2 tygodnie prosimy rodziny z Konar – od Spółdzielni i Glinik

6. W poniedziałek po Mszy wiecz. ok. 18,15 katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztami w niedzielę o g. 12,30. Następna możliwość chrztu dzieci w II dzień Świąt Bożego Narodzenia o g. 12,30.

7. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach zaprasza na rekolekcje Światowych Dni Młodzieży, które rozpoczną się 12 grudnia w sanktuarium o 16.30.

8. W minionym czasie do wieczności odeszli: ś. p. Tadeusz Dyrda z Włosani lat 85, Helena Sikora z Mogilan lat 91 oraz Zbigniew Surówka z Mogilan lat 55, pogrzeb jutro o 13.30. Dobry Jezu...

606919
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,895