Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
Nasz Chór parafialny „Mogilanum” prowadzony przez p. Marka Litwę zaśpiewa gościnnie i wystąpi z koncertem kolęd dziś w kościele parafialnym w Gaju o 11:30 oraz za tydzień na sumie w Kościele Św. Szczepana w Krakowie. Po południu zapraszamy na Nieszpory Niedzielne o 16:30.

Z Kalendarza Liturgicznego:
W poniedziałek - wspomnienie Św. Józefa, Sebastiana Pelczara, biskupa.
W środę – wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Jest to także Dzień Babci, a w czwartek, 22 stycznia przypada Dzień Dziadka. Pamiętajmy w tych dniach o modlitwie za nasze kochane Babcie i Dziadków zarówno tych żyjących jak i tych , którzy odeszli już do wieczności.
W sobotę – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
W niedzielę, 25 stycznia – przypada święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła.
Trwają Jeszcze odwiedziny duszpasterskie, czyli kolęda. Jeśli w rodzinie z różnych przyczyn nie było kolędy można indywidualnie zaprosić kapłana. Kolęda w tym tygodniu z jedną zmianą. Wizyta Duszpasterska w Kulerzowie, która była zaplanowana na 31 stycznia b. r., odbędzie się już w najbliższą sobotę to jest 24 stycznia b. r. czyli o tydzień wcześniej. A teraz harmonogram kolędy:
Serdecznie dziękujemy rodzinom z Konar – Grudza cz. I za sprzątanie świątyni. W sobotę od g. 8,00 do troski o Kościół prosimy rodziny z Konar – Grudza cz. II . Za dwa tygodnie Konary – Od Buka do sęka cz. I jak po kolędzie.
W minionym tygodniu odeszli do wieczności + Stanisława Całka z Parkowego Wzgórza, lat 65; + Adam Guzdek z Konar, lat 36 oraz Zofia Cora z Mogilan, lat 85. Dobry Jezu, a nasz Panie...

606920
Dzisiaj: 6
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,896