1. W ostatnią niedzielę 2014 roku, czcimy Świętą Rodzinę z Nazaretu: Jezusa, Maryję i Józefa. Po Mszy o g. 9,30 udzielimy specjalnego błogosławieństwa dzieciom. W ofierze Mszy Św. o g. 11,00 polecimy Bogu nasze rodziny, zwłaszcza przeżywające jubileusze sakramentu małżeństwa: złote, srebrne i brązowe i inne.
2. W środę koniec roku kalendarzowego 2014. Podczas Mszy św. i nabożeństwa dziękczynno - przebłagalnego o g. 17,00, podziękujemy Bogu – Dobremu Ojcu w Niebie za miniony czas, za dobro, któregośmy w tym czasie doznali. Przeprosimy za wszelkie błędy i odejścia od miłości. Będziemy również prosić o dalsze błogosławieństwo dla nas, naszych rodzin i naszej Ojczyzny. Za odśpiewanie „Ciebie, Boga, wysławiamy” można uzyskać odpust zupełny.
3. We czwartek, 1 stycznia, z Maryją – Bożą Rodzicielką wejdziemy w Nowy Rok Pański 2015. Szczególnie będziemy się modlić o pokój na świecie. Msze Święte jak w każdą niedzielę.
4. Przypadają również: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek od g. 16,30 adorujemy Jezusa modląc się o powołania kapłańskie i zakonne. Spowiedź w czwartek od g. 16,30. W piątek od g. 6,00 i po południu od 15,30. Msza święta z udziałem dzieci i młodzieży o 17,30. W pierwszą sobotę modlimy się przez Niepokalane Serce Maryi i Świętego Jana Pawła z udziałem Żywych Róż, Rycerstwa Niepokalanej i małżonków oczekujących narodzin dzieci. Od 16,30 nabożeństwo – z adoracją i modlitwą Różańcową. W przyszłą niedzielę po Mszy o 7,30 zmiana tajemnic w Żywych Różach kobiet i mężczyzn.
5. Trwają odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Przeżywajmy te odwiedziny kolędowe w duchu bożonarodzeniowej radości, modlitwy i serdecznej rozmowy. A udzielane błogosławieństwo niech chroni nasze domy, rodziny i umacnia nas na drodze chrześcijańskiego życia. Plan kolędy na nadchodzący tydzień jest następujący…/oddzielny harmonogram/.
6. Serdecznie dziękujemy rodzinom z Bukowa – strona południowa. Na sobotę na g. 800 prosimy Buków – Nowsie, a za dwa tygodnie Buków – droga na Radziszów i do pętli.
7. Odeszli do wieczności: + Stanisław Mrowiec lat 76 i + Janusz Łężniak lat 66. Dobry Jezu…

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088