1. Przeżywamy 10 Niedzielę Zwykłą. Dzisiaj, o godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu adoracja od godz. 17.30, nabożeństwo czerwcowe o 17.45 po nim Msza święta. Zapraszamy do licznego uczestnictwa.
 2. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy zaangażowali się na różny sposób w procesji Oktawy Bożego Ciała.
 3. W czwartek 13 czerwca -Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 17.30, Msza święta o godz. 18.00, po niej procesja z Figurą Matki Bożej.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę Oazową – dziękczynna za rok formacyjny – w piątek po Mszy świętej wieczornej.
 5. W sobotę 15.06. - w Łagiewnikach będzie miała miejsce beatyfikacja Ks. Michała Rapacza, na Mszy świętej o godz. 11.00. Osoby, które zapisały się do uczestnictwa proszone są o odebranie kart wejścia w zakrystii. Dla naszej parafii przyznano jeszcze dodatkowe karty wejścia – osoby, które chcą uczestniczyć w tej uroczystości mogą takie karty odebrać dzisiaj w zakrystii.
 6. Także w najbliższą sobotę, 15. 06., o godz. 5.30 wyrusza autokarowa Pielgrzymka z naszej parafii do Miejsca Piastowego, Dukli, Komańczy, Kalwarii Pacławskiej, Leżajska, Markowej. Osoby zapisane na wyjazd, proszone są o punktualne przybycie. Gdyby ktoś nie mógł pojechać, prosimy o znalezienie zastępstwa, aby nie zmarnować miejsca w autokarze i na noclegu.
 7. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej.
 8. W kalendarzu liturgicznym:
  Wtorek 11.06. – św. Barnaby, Apostoła.
  Środa 12. 06. – bł. Piotra Dańkowskiego, kapłana i męczennika.
  Czwartek   13. 06. - św. Antoniego z Padwy, Doktora Kościoła.
  Piątek       14.06. - Bł. Michała Kozala, bp, męczennika.

  Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów
 9. Dziękujemy rodzinom z Bukowa – Droga na Radziszów za ofiarę 460 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Konar od p. Sala do p. Kuc tzw. Buk. W przyszłą niedzielę o taką ofiarę prosimy rodziny z Konar p. Prorok do p. Nowak tzw. Sęk i Kopań. Nowożeńcom dziękujemy za kwiaty.
618809
Dzisiaj: 302
Wczoraj: 194
Ten miesiąc: 2,808