1. Niedzielą „Radości – „Gaudetae”, rozpoczynamy ostatni tydzień adwentowego czuwania. Adoracja i Nowenna  do Dzieciątka Jezus - dzisiaj do godz. 16.30. Zapraszamy w tygodniu dzieci, młodzież i dorosłych na „Roraty” o godz. 17.30. Młodzież Oazowa przed kościołem rozprowadza poświęcone sianko na stół wigilijny i świąteczne pierniki. Dziękujemy za składane ofiary na potrzeby tej grupy. Na Mszy o godz. 11.00, zostanie przyjętych 10 nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Dziękujemy ks. Rafałowi za ich przygotowanie, rodzicom za świadectwo wiary a nowym ministrantom życzymy gorliwej służby Panu Jezusowi w naszej parafii.

2. W Sobotę  23.12. - w naszej parafii spowiedź święta od godz. 8.00 do 12.00 /przerwa 9.30 do 10.00/ i od godz. 14.30 do 17.30 /przerwa 16.00 do 16.30/. Zapraszamy do skorzystania z daru Bożego Miłosierdzia. Będą zaproszeni inni kapłani, dlatego prosimy aby nie odkładać spowiedzi na ostatnią niedzielę, bo sami nie zdołamy wyspowiadać. My będziemy w tygodniu spowiadać w parafiach, które nam pomagają w sobotę. W tygodniu możliwość spowiedzi świętej od godz. 17.00.

3. Dziękujemy tym, którzy pobierają świece Caritas i składają z serca ofiarę na pomoc najuboższym dzieciom. Bóg zapłać! tym, którzy mają udział w składaniu darów żywnościowych, właścicielom sklepów, którzy to umożliwili. W tym tygodniu przekażemy te dary z Zespołem Charytatywnym ubogim i potrzebującym z życzeniami od wspólnoty parafialnej. Dziękujemy Zespołowi Charytatywnemu i tym wszystkim, którzy pomagają w tym dziele.

4. Wigilia Bożego Narodzenia - wypada w tym roku w najbliższą niedzielę. Msze święte w naszej parafii będą tylko do południa. Nie będzie Mszy świętej o godz. 17.00. Zapraszamy na Uroczystą Paterkę o godz. 24.00. Przed Mszą o godz. 23.30 młodzieżowa schola zaprasza  na wspólne kolędowanie i oczekiwanie na Narodzenie Jezusa. Ofiara składana na pasterce – to SOS pomocy nienarodzonym dzieciom i ich matkom.

5. Małżonków przeżywających w tym roku swoje Jubileusze 50, 25-lecia, prosimy  o zgłoszenie w zakrystii. W intencji ich i rodzin, będziemy się modlić w niedzielę 31 grudnia na Mszy o godz. 11.00.

6. Zachęcamy do zakupienie prasy katolickiej „Gościa niedzielnego”, „Niedzieli”, dla dzieci „Mały Gość” -  o ostatnim tygodniu czuwania na przyjście Jezusa.

7. Wszystkim życzymy błogosławionego i radosnego przygotowania do Świat Bożego Narodzenia przez modlitwę w naszych rodzinach i spowiedź świętą.

8. Rodzinom z Mogilan - z ul. Skawińskiej, Parkowej i Bloków,  dziękujemy za ofiarę 1300 złotych, na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, o taką ofiarę prosimy rodziny z Mogilan, ul. Podedworze część 1. Do składania ofiar powrócimy w Nowym Roku.

9. W minionym tygodniu zmarli: śp. Genowefa Michalik z Konar, śp. Mirosław Pitala, z Konar - „Dobry Jezu…”.

607140
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 100
Ten miesiąc: 3,116