1. Przeżywamy 31 Niedzielę Zwykłą. Po Mszach świętych adoracja Pana Jezusa w Najświętszym. Po Mszy porannej zmiana Tajemnic Różańca. Zapraszamy dzisiaj na Różaniec za zmarłych o godz. 16.30.

2. Dzisiaj możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać dla osób składających ofiary w kościele i wpłacającym na konto parafialne.

3. Msze święte w dni powszednie o godz. 17.30. Od godz. 17.00 - Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zakończona modlitwą za naszych bliskich zmarłych w wypominkach.

4. W sobotę 11 listopada - przeżywamy Święto Niepodległości Polski. Tradycyjnie zapraszamy na Mszę świętą o godz. 17.30 w intencjach naszej Ojczyzny. Różaniec w intencji Ojczyzny o 17.00. Po Mszy św. złożenie kwiatów przy tablicy  oświęconej Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. W tym dniu wspomnienie liturgiczne świętego Marcina, który jest patronem naszego rodaka księdza Marcina. Z tej okazji życzymy Solenizantowi wiele Bożych łask i opieki Patrona!

5. W przyszłą niedzielę XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który poświęcony będzie chrześcijanom na Bliskim Wschodzie. To druga niedziela miesiąca, dlatego o godz. 12.30 dodatkowa Msza święta z przyjęciem przez dzieci chrztu świętego.

6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII SP, w piątek, 10 listopada - Msza święta o godz. 17.30 i po niej katecheza.

7. Dziękujemy osobom, które 1 listopada prowadziły kwestę na naszym cmentarzu. W czasie kwesty zebrano 8 571 złotych na utrzymanie cmentarza i budowę Kaplicy.

8. Polecamy pisma katolickie Niedziela, Gość Niedzielny.

9. W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
Czwartek 9.11. - święto Poświęcenia Bazyliki na Lateranie
Piątek 10.11. - św. Leona Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła.

10. Wszystkim przeżywającym imieniny życzymy opieki świętych patronów.

11. Dziękujemy rodzinom z Mogilan  z ul. Cichej, Świątnickiej, Kolberga, za ofiarę 450 złotych na sprzątanie kościoła. Dzisiaj taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Mogilan z ul. Spacerowej, Zakopiańskiej, Leszka Białego. W przyszłą niedzielę Mogilany, z ul. Zakopiańskiej, Grodzkiej, Szkolnej.

615159
Dzisiaj: 193
Wczoraj: 137
Ten miesiąc: 5,882