1. Przeżywamy 15 Niedzielę Zwykłą. Wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel – M. B. Szkaplerznej. Dzisiaj, godz. 16.30 zapraszamy na adorację Pana Jezusa, którą zakończymy Nowenną przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w intencji naszych rodzin.

2. Nowenna do Bożego Miłosierdzia - w najbliższy piątek po Mszy świętej o godz. 6.30 i 18.00. Na Mszy o godz. 18.00 będziemy modlić się za zmarłych wypominanych w każdą niedzielę i tych których pożegnaliśmy w ostatnim miesiącu. Zapraszamy do modlitwy rodziny zmarłych. Po Mszy odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za zmarłych.

3 W przyszłą niedzielę rozpoczniemy XXIV Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa – „Z Kościołem na misyjnych drogach”. W niedzielę na zakończenie każdej Mszy Świętej odbędzie się błogosławienie pojazdów i modlitwa o roztropne ich wykorzystywanie przez kierujących. Przy poświęcaniu pojazdów będzie można zabrać u ministrantów pamiątkowy obrazek i breloczek ze św. Krzysztofem do samochodu i złożyć dobrowolną ofiarę, która przeznaczona będzie na wsparcie polskich misjonarzy.

4. W czasie wakacji pamiętajmy o codziennej modlitwie, Mszy Świętej i zachowywaniu Bożych przykazań. Wypoczywającym życzymy Bożej opieki.

5. Polecamy do rodzin tygodniki katolickie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To dobra okazja aby Słowo Boże docierało do naszych serc i rodzin.

6. W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAY W:
Wtorek - 18.07. – św. Szymona z Lipnicy, zakonnika.
Czwartek - 20.07. - bł. Czesława, kapłana.
Sobota - 22.07. - święto św. Marii Magdaleny.

7. Wszystkim przeżywającym imieniny i urodziny życzymy Bożej łaski i opieki Świętych patronów.

8. Dziękujmy rodzinom z Konar – od p. Prorok do p. Nowak tzw. Kopań za ofiarę 670 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taka ofiarę mogą złożyć rodziny z Konary – Grudza, część Dolna. W przyszłą niedzielę o taką ofiarę proszone są rodziny z Konar – Grudza, część Górna.

9. W minionym tygodniu zmarł śp. Piotr Szegda, z Bukowa, jego pogrzeb we wtorek o godz. 14.00 Różaniec, o 14.30 Msza święta. „Dobry Jezu..”.

606919
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,895