1. Z całym Kościołem przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza - Pana Jezusa, który nas prowadzi do Pana Boga. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Dzisiaj o godz. 16.30 - pierwsze nabożeństwo majowe z procesją.
 2. Nabożeństwa majowe w tygodniu na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu o godzinie 17:45. Zapraszamy do odprawiania tego nabożeństwa w naszych rodzinach lub przy kapliczkach.
 3. Z wtorku na środę z 2 na 3 maja w naszej parafii będą nocować pielgrzymi z Diecezji Bielsko – Żywieckiej, prosimy o przyjęcie pielgrzymów do naszych domów. W Bukowie i Kulerzowie będą około godz. 17.00 a w Mogilanach na parkingu przy kościele około godz. 18.00.
 4. W środę 3 maja będziemy przeżywać Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i ustanowienia Konstytucji 3 Maja. Msze święte w naszej parafii jak w niedzielę. Na Msze św. o godz. 8.30 w Bukowie - zapraszamy OSP z Bukowa, o godz. 11.00 OSP z Mogilan i Konar. Nabożeństwo majowe o godz. 16.30. Pamiętajmy w tych dniach o wywieszenie naszej Flagi.
 5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Możliwość spowiedzi w czwartek od godz. 17.00. W Bukowie w Kaplicy spowiedź od 16.30, o Msza o godz. 17.00. Spowiedź w piątek o godz. 6.00 rano od 16.30. Adoracja w te dni od godz. 17.00. W sobotę godz. 17.00 Adoracja Pana Jezusa, modlitwa różańcowa prowadzona przez Róże Różańcowe w intencji rodzin i za mamy w błogosławionym stanie zakończona o 17.45 nabożeństwem majowym. Chorych z Panem Jezusem odwiedzimy w sobotę o godz. 9.00.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańca będziemy się modlić przez wstawiennictwo Matki Bożej o potrzebne łaski dla dzieci które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii świętej i dla ich rodzin.
 7. Dziękujemy za ofiary zebrane w pierwszą niedzielę kwietnia na ręce Rady duszpasterskiej i wpłacane na konto parafii. Przy kościele zebrano 16 050 złotych. W minionym tygodniu została już zalana płyta denna na której będzie zbudowana cała Kaplica. W przyszłą niedziele będzie można złożyć ofiarę na budowę Kaplicy.
 8. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej; „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli”. Dowiemy się o św. Teresie.
 9. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu na Spotkanie Młodych na Lednicy! Zgłoszenia ze względów organizacyjnych do jutra - u ks. Wojciecha lub przez formularz Tutaj.
 10. Dziękujemy rodzinom z Chorowic – Wieś cz. 1, za ofiarę 680 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, o taką ofiarę prosimy rodziny z Chorowic – Wieś cz. 2, od p. Ożogów koło drogi na Skawinę. W przyszłą niedzielę o taką ofiarę prosimy rodziny z Chorowic – Podbuków cz. 1, od ul. Skawińskiej do p. Kłyś.
 11. W tym tygodniu modlimy się przez wstawiennictwo:
  Poniedziałek, 01. 05. – św. Józefa,  Rzemieślnika.
  Wtorek, 02.05. - św. Atanazego, bp i doktora Kościoła.
  Czwartek, 04. 05. - św. Floriana, męczennika.
  Piątek, 05. 05. - św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana.
  Sobota, 06.05. - święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

Wszystkim przeżywającym swoje imieniny i urodziny życzymy opieki ich świętych patronów.

 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zdzisław Białota, śp. Jan Dziedzina z Kulerzowa, jego pogrzeb we wtorek o 13.30 Różaniec o 14.00 Msza święta – „Dobry Jezu...”.
608154
Dzisiaj: 99
Wczoraj: 108
Ten miesiąc: 4,130