1. Druga Niedziela Wielkanocy to Święto Miłosierdzia Bożego. Duchowo jednoczymy się z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Ta niedziela ukazuje nam prawdę o nieskończonym Miłosierdziu Bożym, które jest większe niż ludzkie grzechy i słabości. Po każdej Mszy w adoracja i Koronka do Bożego Miłosierdzia, w której zawierzymy Jezusowi cały Kościół, świat i nas samych. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 79 Tydzień Miłosierdzia. O godzinie 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Adoracja Pana Jezusa będzie trwała od godz. 15.00 do Mszy świętej o godz. 17.00.

2. Rodzicom młodzieży bierzmowanej dziękujemy za „dar ołtarza” – piękne vasculum – ozdobne naczynie obok Tabernakulum.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie w naszym kościele o godzinie 17:30, o 18:00 - Msza Święta.

4. W najbliższy piątek na Mszy o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji naszych bliskich zmarłych wypominanych i zamarłych w ostatnim miesiącu. Zapraszamy rodziny zmarłych. Po Mszy Koronka do Bożego Miłosierdzia. Do modlitwy i na spotkanie zapraszamy Mężczyzn św. Józefa.

5. W naszej parafii będziemy gościć pielgrzymów z Pieszej Pielgrzymki Bielsko – Żywieckiej do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. U nas będą nocować z wtorek na środę z 2 na 3 Maja. Prosimy, kto tylko może o przyjęcie ich do naszych domów.

6. W najbliższą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.00, dzieci z Klas III w obecności swoich rodziców odnowią przyrzeczenia chrztu świętego. Dzieci przynoszą świece.

7. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej - opisującej tajemnicę Bożego Miłosierdzia. Dla dzieci miesięcznik „Staś”.

8. Dziękujemy rodzinom z Chorowic z rejonu: Kozie Rogi, Podewsie, Dąbrowy, Siany Las za ofiarę 930 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. W przyszłą niedzielę o taka ofiarę prosimy rodziny z Chorowice – Wieś cz. 1 od p. Mrożków do p. Drożdżów.

608161
Dzisiaj: 106
Wczoraj: 108
Ten miesiąc: 4,137