1. Przeżywamy 2 Niedzielę Wielkiego Postu - a pierwszą miesiąca Marca. Po każdej Mszy świętej adoracja Pana Jezusa i Jego błogosławieństwo na nowy miesiąc. Po sumie nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Zapraszamy do licznego udziału i skorzystania z możliwości zyskania odpustu zupełnego za uczestnictwo w tych nabożeństwach.

 2. W najbliższą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „Młodzi Światu” z Krakowa. Misjonarze podziela się z nami świadectwem pracy na misjach. Po Mszy świętej będzie możliwość nabycia pamiątek z krajów misyjnych oraz złożenia ofiary na remont szkoły afrykańskiej Angoli

 3. W przyszłą niedzielę Msza święta z przyjęciem przez dzieci chrztu świętego o godz. 12. 30.
 1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej – w piątek po Mszy świętej rannej około godz. 7.00, o godz. 17.00 - dla dzieci z rodzicami, dla młodzieży i dorosłych o godz. 18.15, oraz w niedzielę po sumie. Zapraszamy do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie.

 2. Rekolekcje wielkopostne, będziemy przeżywać w naszej parafii od czwartku 23, do niedzieli 26 Marca. Rekolekcje będzie głosił Ks. Ryszard Gacek z Krakowa.

 3. Zachęcamy do zakupienia prasy katolickiej o przeżywaniu Wielkiego Postu.

 4. Dziękujemy rodzinom z Mogilan z ul. Rzymskiej cz. 2 i ul. Podgórskiej za ofiarę 590 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, o taką ofiarę prosimy rodzinom z Mogilan z ul. Żary, Dębowej. W przyszłą niedzielę taką ofiarę mogą złożyć rodziny z Mogilan z ul. Rzemieślniczej i Zakopiańskiej do nr 62.

 5. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
  Wtorek 7.03 - św. Perpetuę i Felicytę, męczennice
  Środa 8.03 - św. Jana Bożego, zakonnika
  Czartek 9.03 – św. Franciszkę Rzymiankę, zakonnicę
 1. W tym tygodniu zmarł śp. Władysław Tylek, z Krakowa - Dobry Jezu...”

 

606918
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 119
Ten miesiąc: 2,894