1. Dzisiejsza Uroczystość podkreśla, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie Królu Wszechświata. Chrystusowi Królowi po Mszy świętej o godz. 11.00, pragniemy ofiarować nasze serce, rodziny, naszą parafię, Ojczyznę, w adoracji i Litanii do Najświętszego Serca Jezusa. Różaniec w intencji naszych zmarłych dzisiaj o godz. 16.30. Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, zakonnika.

2. W ostatnią niedzielę do puszek na ubogich zebraliśmy 5 340 złotych 10 Funtów. Bóg zapłać! za waszą hojność i otwarte serce. Spotkanie Grupy Charytatywnej będzie w najbliższy poniedziałek po Mszy o godz. 18.00.

3. We wtorek 22. 11. wspomnienie św. Cecylii, męczennicy - patronki muzyki kościelnej. Na Mszy św. o godz. 17.30, będziemy się modlić w intencji pana organisty Marka i scholii dziecięcej, młodzieżowej i Chóru Mogilanum. Zapraszamy te wspólnoty do modlitwy. Po Mszy spotkanie.

4. Radę Duszpasterską - zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy świętej, o godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nowy Rok Liturgiczny, nazwany Adwentem - czasem radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

6. Przy wyjściu z kościoła możemy zakupić tygodniki katolickie, które ukazują tajemnice Królestwa Bożego i Chrystusa Króla. Prosimy o podjęcie prenumeraty miesięcznika Różańca.

7. W tym tygodniu modlimy się do Boga:
Poniedziałek 21.11. – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.
Czwartek 24. 11. - św. Andrzeja Dung-Lac i męczenników z Wietnamu.
Piątek 25. 11. - św. Katarzyny Aleksandryjskiej, męczennicy.

8. Dziękujemy rodzinom z Mogilan – Łobzów część 2, za ofiarę 510 złotych na sprzątanie kościoła i środki czystości. Dzisiaj, taką ofiarę mogą złożyć ofiarę rodziny z Mogilan z ul. Cichej, Świątnickiej do Wiaduktu, Kolberga. W przyszłą niedzielę rodziny z Mogilan z ul. Spacerowej, Zakopiańskiej, Leszka Białego.

9. W minionym tygodniu zmarła śp. Marianna Tylek, z Konar. „Dobry Jezu..”.

606112
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 101
Ten miesiąc: 2,088