PONIEDZIAŁEK 12.09.2022r.
6:30 1) + Andrzej i Iwet
2) + Tadeusz Wielgus (od brata Pawła)
18:00 1) + Helena Strózik w 11 rocz. śmierci, Adam mąż (od dzieci)
2) O potrzebne łaski dla Ewy i Jej Synów, opiekę Św. Bartłomieja
WTOREK 13.09.2022r. – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma
6:30 1) + Piotr Hełmecki (od wnuczki Patrycji)
18:00 1) + Julian i Stanisław Cabak w 1 rocz. śmierci
2) + Stanisław Nowak (od córki Teresy z rodziną)
ŚRODA 14.09.2022r. – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
6:30 1) + Michał Bularz w 31 rocz. śmierci
18:00 1) + Hieronima Haja, Stanisław mąż, Aurelia córka (od rodziny)
2) + Aniela i Piotr Suder, córka: Józefa, Stanisław mąż; synowie: Edward, Józef, Piotr,
synowa Aniela
CZWARTEK 15.09.2022r. – NMP Bolesnej
6:30 1) + Edward Sroka (od Marcina i Łukasza z rodzinami)
2) O błogosławieństwo Boże dla Wacława Syrka w 50-te urodziny i dla całej rodziny
18:00 1) + Władysław Papież (od wnuczki Katarzyny z mężem)
2) + Alicja Frankowska (od wnuczki Marzeny z córką Oliwią )
PIĄTEK 16.09.2022r.
6:30 1) + Józef Jurek, Genowefa żona; rodzice: Jan Jurek, Emilia żona; brat Jan Jurek (od dzieci)
2) + Eugeniusz i Stanisława Putek (od córki)
15:00 O błogosławieństwo Boże dla Nowożeńców Angeliki Sobótka i Andrzeja Walczak
18:00 1) + Za zmarłych polecanych w Wypominkach i zmarłych z ostatniego miesiąca: +Marianna Liszka, +Józef Sroka, +Andrzej Wierzbiński
oraz Księży: +ks. Józef Żurawik w 43 rocz. śmierci, +ks. Tadeusz Hańderek w 12 rocz. śmierci
2) + Mariusz Kowalczyk (od uczniów klasy VIIa)
SOBOTA 17.09.2022r.
6:30 1) + Anna Matwińska w 2 rocz. śmierci, Władysława Urbańczyk
2) + Władysław Skop w 14 rocz. śmierci, Jan Kłyś, Maria Szymon Kłyś
14:00 O błogosławieństwo Boże dla Nowożeńców Beaty Klimczyk i Dawida Ludwikowskiego
18:00 1) + Stanisława Pokuta w 1 rocz. śmierci (od syna Stanisława)
2) + Stanisław Bogucki w 1 rocz. śmierci (od żony i dzieci z rodzinami)
NIEDZIELA 18.09.2022r. – XXV Niedziela Zwykła
7:30 1) Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Aleksandry i Stanisława
2) O błogosławieństwo Boże dla Róży Pani Jolanty Korzeń dla członkiń z róży i ich rodzin
oraz za zmarłych
8:30 Buków Za Parafian
9:30 1) + Janina Stankowska, Stanisław mąż, Jan Pazdur
2) + Hieronim Przybyło, rodzice Aniela i Józef; Zofia Surówka, rodzice Tomasz i Magdalena
11:00 1) + Józef Skała z Kulerzowa, Seweryna żona
2) O błogosławieństwo Boże dla Piotra z okazji 18 rocz. urodzin
17:00 + Krystyna Sukta w 1 rocz. śmierci (od rodziny Surówków)