Poniedziałek 27.I.2014 - wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa
6:30 +Ignacy Budek (od chrześniaka Marka Wilkosza z rodziną)
17:30 W 18 rocznicę urodzin Natalii o potrzebne łaski w dorosłym życiu
2) +Józefa Klimczyk (od syna z żoną)
Wtorek 28.I.2014 - wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
6:30 +Jan Syrek (od szwagra z rodziną)
17:30 +Zofia Ostafin (od siostry Marii z rodziną)
2) +Tadeusz Abramski – 12 rocznica śmierci i córka Dorota
Środa 29.I. 2014
6:30 +Helena Kapusta (od córki Stanisławy z synem i jego rodziną)
2) +Czesław Bała (od kuzynki Oli z Wieliczki z rodziną)
17:30 W 25 rocznicę ślubu Barbary i Czesława dziękczynna z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
2) +Józef Judas, Józefa żona, córki: Stanisława i Helena, syn Feliks
Czwartek 30.I.2014
6:30 +Andrzej Szponder, Stanisława żona i ich Rodzice
2) +Henryka Lelek – 10 rocznica śmierci, Piotr mąż
17:30 +Dariusz Szczurek (od szwagra Czesława z rodziną)
2) +Bronisława Szczurek (ona) (od wnuczek Matyldy i Karoliny z mężem)
Piątek 31.I.2014 - wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
6:30 +Marek Kamiński (od sąsiadów Karskich, Drobniaków i Wronów)
2) +Piotr Surówka, Aniela żona, córka Emilia
17:30 +Stanisław Nenko, Józefa żona, synowie: Józef i Stanisław
2) +Anna Gawin - 13 rocznica śmierci i Józef Strzeboński
Pierwsza Sobota miesiąca 1.II.2014
6:30 +Bożena Musiał (od sąsiadów: Kwinta i Liszka)
2) +Janina Domek (od córki Danuty z Grzegorzem i wnuczką Wiktorią)
17:30 Z Róży p. Jolanty Korzeń z podziękowaniem za kanonizację Jana Pawła i z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla rodzin z Róży
2) +Józef Zięba – 18 rocznica śmierci, Jan Strzeboński, Tekla żona
Niedziela 2.II.2014 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
7:30 Intencja dziękczynna za otrzymane łaski z prośba o Błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowie i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży p. Stanisław Klimczyk oraz o wieczne zbawienie dla zmarłych członkiń
2) O Błogosławieństwo Boże dla parafian i Miłosierdzie Boże dla zmarłych
8:30 – Buków: +Janina Syrek (od sąsiadów z Bukowa)
9:30 +Jan Musiał, Bożena córka, Ludwik Mlaka, Aniela żona
11:00 +Józefa i Leon Jóskowscy, Halina i Jan Knichniccy
17:00 +Helena Budek