Poniedziałek 12.VI.2017 Wspomnienie: Błogosławionych 108 męczenników II wojny światowej
6:30 + Józef Popek–(od wnuka Michała z rodz.)
2). +Bogusław Ożóg w roczn. śm.
18:00) + Józef i Katarzyna Strzebońscy ++Rodzice i Krewni
2). + Antonina Góra w 6 roczn. śm.

Wtorek 13. VI. 2017–Nabożeństwo FATIMSKIE- św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora. Kościoła
6:30) + Franciszek Haja–(od Jacka Leśniaka z rodziną)
18:00).+ Władysław Ożóg –(od wnuczek Irminy i Gabrieli z rodzinami )
2)+ Antonina Budek +Edward mąż

Środa 14.VI. 2017 –Wspomnienie bł. Michała Kozala- biskup i męczennik
6:30 + Danuta Górecka –(od koleżanek z pracy córki zmarłej)
2). + Helena Orzechowska –(od córki Moniki z rodz.)
18:00) + Wojciech Kotarba +Władysław Kotarba –(od Elżbiety)
2). + Józef Sroka

Czwartek 15.VI.2017-UROCZYSTOŚĆ:NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PANA JEZUSA
Wspomnienie Bł. Jolanty - zakonnicy
7:30) + Antonina Dzik +Józef mąż +Antoni syn.
2).+ Józef i Janina Kopta
8:30 BUKÓW: +Andrzej Płonka –(od brata Jana z żoną)
10:00 + Tadeusz Drozdowicz +Zdzisława żona –(od rodziny)
2). +Marian Niedbałą –(od Zygmunta z rodz.)
3).+ Tadeusz Drozdowicz w 7 roczn. śm. oraz +Zdzisława (ona) Drozdowicz w 1 roczn. śm.
4). O Błogosławieństwo Boże dla Parafian i życie wieczne dla zmarłych parafian
**Msza święta po procesji: +Józef Pajdzik + żona Maria + Elżbieta córka
17:00). + Adam Papież

Piątek 16. VI. 2017- NOWENNA DO ŚWIĘTEGO BARTŁOMIEJA
6:30 + Konstanty Topa w 4 roczn. śm.
2).- O łaskę dobrych urodzajów i szczęśliwe zbiory, sprzyjającą pogodę i Boże Błogosławieństwo
w pracach polowych dla mieszkańców Kulerzowa
18:00 + Aniela Klimas- (od Antoniny Haja i rodziny Sułowskich z Bukowa )
2). Za++wypominanych w wypominkach rocznych i zmarłych w ostatnim miesiącu:+Marię Musiał
3)- O łaskę dobrych urodzajów i szczęśliwe zbiory, sprzyjającą pogodę i Boże Błogosławieństwo
w pracach polowych dla mieszkańców Włosani

Sobota 17.VI. 2017-Wspomnienie: św. Brata Alberta Chmielowskiego- zakonnik
6:30) +Jerzy Janisz–(od Kasi i Piotra)
2). + Mieczysław Kościelny–(od wnuczki Malwiny z mężem)
15:00 -O błogosławieństwo Boże dla nowożeńców: Anny Michalik i Grzegorza Banaś
16:00-O błogosławieństwo Boże dla nowożeńców: Joanny Krzyk i Grzegorza Krzyk
18:00). + Jan Kubera ++ Rodzice: Anna i Stanisław –(od siostry Marii z rodziną)
2). + Walenty Niedbała w 26 rocz. śm. +Irena żona i ich Rodziców-(od dzieci)

NIEDZIELA 18.VI. 2017
7:30) + Janina i Ludwik Cholewa
2).+ Halina Obrzut ++ Rodzice + Bronisław Surówka +Józefa żona +Józefa Obrzut
8:30 BUKÓW:+ Stanisław Ożóg +Teresa żona ++z tych rodzin
9:30- Dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
dla Dominiki i Grzegorza z okazji 15 rocznicy ślubu i dla całej rodziny
2). + Janusz Nagelholz i jego Rodzice :+Aniela i Mieczysław
11:00 –O Błogosławieństwo Boże dla Parafian i życie wieczne dla zmarłych Parafian
2).- Dziękczynna z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
dla Elżbiety i Włodzimierza Walas z okazji 40 rocznicy ślubu i dla całej rodziny
17:00) + Bronisława (ona) Kubik w 3 roczn. śm. +Edward mąż –(od córki z rodz.)

614968
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 137
Ten miesiąc: 5,691