Poniedziałek 12. XII. 2016–Wsp. Najświętszej Marii Panny z Guadalupe
6:30 + Tomasz Strzeboński +Anna żona ++ synów ++córki ++ z rodziny
2).- O Błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Huberta Napieraj
W 1 rocznicę urodzin i dla rodziców
17:30) + Zofia Żmuda-(od wnuka Roberta)
2). + Stanisława (ona) Putek w 14 roczn. śm.+ Eugeniusz syn i zmarli z rodziny

Wtorek 13. XI. 2016–Wsp. Św. Łucji dziewicy i męczennicy
6:30) + Władysław (on) Ożóg–(od syna Adama z rodz )
2).– W intencji Panu Bogu wiadomej
17:30). + Stefania Krawczyk –(od rodziny Kąckich)
2).+Albin +Anna +Rozalia Ożóg + Zdzisław syn + Ewa synowa

Środa 14.XII. 2016–Wsp. Św. Jana do Krzyża- kapłana
6:30 ). + Jan Kubera ++Rodzice +Anna + Stanisław –(od żony)
2).- O Błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla wnuczka Antosia
W 2 rocznicę urodzin i dla rodziców-(od Babci)
17:30). + Klementyna i Roman Surówka -(od rodzin Zabdyr, Grzesik, Pietrzyk)
2). + Wiktoria Pitala- (od córki)

Czwartek 15. XII. 2016
6:30) + Wiesław Łaciak –(od Kazimierza i Anny Rojek )
2). +Anna i Józef Musiał i ich rodzice
3). +Michalina Sroka
17:30 + Maria Sroka w 9 roczn. śm.
2). + Franciszek Haja –(od Krzysztofa i Eweliny z rodz.)

Piątek 16. XII. 2016
6:30) + Ryszard Gadocha–(od Krzysztofa z rodz. )
2).+Jan Wator w 31 roczn. śm.+Katarzyna żona ++synowie: +Józef +Jan +Marcjanna Wątor
17:30). + Janina Paś-(od rodziny Ptaków)
2). + Konstanty Topa
3). + Za zmarłych Parafian spoczywających na naszym cmentarzu i wypominanych

Sobota 17.XII. 2016
6:30 + Cecylia Bobek–(od Andrzeja i Celiny Bobek)
2). + Jerzy Janisz–(od Teściowej)
17:30) - Msza święta dziękczynna Panu Bobu i Matce Najświętszej za 50 lat małżeństwa
Zdzisława i Barbary Urbańczyk z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Małżonków i rodziny
2).+ Mieczysław Kościelny-(od wnuka Łukasza z żoną)

IV-NIEDZIELA ADWENTU-18. XII.2016
7:30) +Andrzej Bularz +Stefania żona +córka siostra Bernadetta +syn Wiesław +Wacław wnuk i za zmarłych z rodziny
2). -O błogosławieństwo Boże dla Braci i Sióstr Franciszkańskiego zakonu świeckich oraz parafian
i księży pielgrzymujących do świętego Krzyża i Skarżyska Kamiennego
8:30 BUKÓW: + Andrzej Jurek –(od chrześniaka Szponder z rodz.)
9:30 + Roman Sikora w 2 roczn. śm.
2). +Stanisław Kubiś w 4 roczn. śm. +Kazimierz syn w 12 roczn. śm.
11:00 -O błogosławieństwo Boże dla Parafian i życie wieczne dla zmarłych Parafian
2).+Szymon Kozioł +Marek Piórkowski w 3 roczn. śm.+Ewa Piaściak w 4 roczn. śm+Michał mąż
17:00). + Marian Kopta w 20 rocznice śmierci

615187
Dzisiaj: 221
Wczoraj: 137
Ten miesiąc: 5,910