Poniedziałek 15. II. 2016 –Wsp. Bł. Michał Sopoćko- kapłana
6:30 +Czesław Kotarba-(od rodziny Szczurków)
2) + Anna Jasek-(od pracowników Poczty w Mogilanach)
17:30). + Józef Baca - ( od rodz. z Chorowic)
2) + Edward Gałaś+Maria żona

Wtorek 16. II. 2016
6:30 + Andrzej Szczurek
17:30+ Maria Pajdzik
2). + Władysław + Kazimiera +Barbara + Janina Pulchny +Edward i Halina Musiał
3). + Kazimierz Stryszowski w 10 oczn. śm.

Środa 17. II. 2016
6:30 + Lucjan Sroka
2). + Stefan Kapusta +Helena żona + Jan Banaś zięć
17:30 + Aniela Stachura w 16 roczn. śm. +Michał mąż ++synowie: + Józef i Ksiądz Ignacy
2). + Aniela Skórnicka +Jan mąż +Antonina Skała + Ludwik mąż

Czwartek 18. II. 2016
6:30 + Janina Czernecka –(od Róży Różańcowej Zelatorki Pani Henryki Pachel )
2).+ Marianna + Magdalena +Władysław Sikora +Maria i Antoni Sikora
17:30 + Eugeniusz Strzeboński –(od Marka i Danuty Szczurek z rodziną)
2). +Kornelia Strzebońska w 2 rocznice śmierci +Józef mąż +Anna córka

Piątek 19. II. 2016
6:30)- Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże opiekę Matki
Bożej dla dzieci, wnuków i dla całej rodziny
2) + Kazimiera Budek-(od Pawła i Janiny Korzeniaków )
7:00- DROGA KRZYŻOWA
17:30. + Adam Kotarba w 4 roczn. śm.
2)+ Wiktoria Dyląg + Jan mąż +Józef syn +Krzysztof wnuk
18:00 –DROGA KRZYŻOWA

Sobota 20. II. 2016 –Wsp. Bł. Dzieci z Fatimy: Hiacynta i Franciszka
6:30) + Wilhelm Skop –(od kuzynki Wiktorii)
2). + Józef Gadocha –(od Szefostwa i pracowników Piekarni -”Dom Chleba” w Nowej Wsi
9:00- DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
17:30).+ Walenty Krzyśko w 6 roczn. śm.
2). + Leon Kuciński o życie wieczne i o zdrowie i Błogosławieństwo Boże
dla żony Eleonory w 97 rocznice urodzin

II Niedziela W. Postu- 21.II.2016-Wsp. Św. Piotra Damianiego Biskupa i Doktora Kościoła
7:30+ Julian Syrek –(od rodziny Woźniaków z Bieńkowic)
2). - Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki
Bożej dla Józefa Pajdzika z okazji 88 roczn. urodzin i dla całej rodziny
8:30 BUKÓW: + Eugeniusz Syrek –(od sąsiadów)
9:30 -O błogoogosławieństwo Boże dla Parafia i miłosierdzie Boże dla zmarłych Parafian
2). + Bronisława Najder +Piotr mąż + Marek syn i Janina synowa
11:00)+ Antonina Budek w 7 roczn. śm. +Edward mąż
2). + Jerzy Cholewa –(od kuzynki Marysi z mężem i rodziną)
3). + Kazimierz Szczurek-(od współpracowników córki Renaty)
16:00 GORZKIE ŻALE
17:00).+ Seweryna (Ona) i Józef Skała – z Kulerzowa

607268
Dzisiaj: 49
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,244