Poniedziałek 01 .06. 2015- Wspomnienie św. Justyna męczennika
6:30 + Eugeniusz Surówka- (od wnuka Dariusza z rodzną)
2).+ Małgorzata Sroka- (od Stanisława Surówki z rodziną)
18:00 + Jan Gąsior–(od Wojtka z rodziną)
2).+ Marcin Surówka w 13 roczn. śm.

Wtorek 02 .06. 2015- Wspomnienie św. męczenników Marcelina i Piotra
6:30 + Witold Gadocha-(od rodz. Kurletów z Ochojna)
18:00 + Rozalia Gołdyn
2) + Fryderyk Bularz w 2 roczn. śm.

Środa 03.06. 2015- Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
6:30 + Bolesław Suder- (od rodz. Wątorów)
2). +Henryk Kiebuła- (od Urszuli Grońskiej oraz Natalii i Zbigniewa Krok)
3).+Wilhelm Skop –(od bratanic z Kopanki z rodzinami)
18:00) - Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów dla prawnuczek –Weroniki, Natalii i ich rodziców- (od Prababci)
2). +Józef Selecki

I Czwartek 04. 06. 2015 –UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ
7:30 +Antonina Dzik w 34 roczn. śm.
8:30 BUKÓW: +Stanisław Rządzik +Maria żona + Zdzisława Pronko + Władysław mąż
10:00- Msza święta z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej Parafii i życie wieczne dla zmarłych
2). + Józef i Katarzyna Ficek ++ synowie: + Kazimierz i Zygmunt + Anna i Marian Klimas
i ich dzieci + Franciszek Grela
3). + Wojciech Bujas + Anna żona + syn Roman
4). + Halina Obrzut-(od córki z rodziną)
5). + Karol Przybyło-(od chrześniaka Stanisława)
Msza św. -po procesji: +Za dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 + Stanisława Budek –(od córki Anny z mężem i dziećmi)

I Piątek 05. o6. 2015 - Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
6:30 + Józefa (ona) Porębska – Ciećkiewicz –(od Małgorzaty i Józefa Kuziak)
2). + Stanisław Rugała w 5 roczn. śm.
3). + Stefania Krawczyk –(od rodz. Adamczyków)
18:00 +Józef Gubała w 3 roczn. śm.
2). + Mieczysław Kotula

I Sobota 06. 06. 2015-Wspomnienie św. Norberta- biskupa- oraz bł. Marii Karłowskiej
6:30 +Henryk Kiebuła - (od Pawła Sosińskiego z rodz. )
2). +Szczepan Staszel - (od Krystyny Wróbel z rodz.)
3).+ Stanisław Staszczak-(od hodowców z Podhala)
18:00 + Aleksandra Felpel i zmarli z rodziny
2). + Józef Najder –(od pracowników piekarni „Włosań”)

I Niedziela miesiąca – X niedziela zwykła -07 .O6. 2015
7:30 - Msza święta z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej Parafii
i życie wieczne dla zmarłych
2). - Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze Boże
Błogosławieństwo, światło Ducha świętego i opiekę Matki Bożej dla Róży Różańcowej i ich rodzin z Róży Pani Wątor
8:30 – Buków: + Karol Przybyło- (od Cecylii i Henryka Manowitów
9:30 + Stanisława Mamcarczyk –(od Rodziców)
2). - Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze Boże
Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Juliana Wawrzynek z okazji 1 roczn. urodzin
i sakramentu chrztu
11:00 - Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze Boże
Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ireny Klimas z okazji 90 roczn. urodzin
2).- Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze Boże
Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Panu Bogu wiadomej dla wnuków
i prawnuków
17:00 + Andrzej Dzik + Seweryna żona

607268
Dzisiaj: 49
Wczoraj: 113
Ten miesiąc: 3,244