Poniedziałek 01. 12. 2014

6:30  + Wojciech Gruca- (od Sąsiadów i Pań Sklepowych )

2. + Edward Sukta – (od rodziny Guzików)

17:30 + Leon Niżnik + +Rodzice:+ Henryk i Józefa (Ona)

      2). + Piotr Szponder + Alicja córka ++ synowie: +Stanisław i Michał

Wtorek 02. 12.2014– Wspomnienie: bł. Rafała Chylińskiego

6:30  +Maria i Edward Gałaś

17:30+ Leon Kuciński w 31 roczn. śm. ++ Rodzice: +Michał i Katarzyna

2). + Stanisław Szlachetka –( od Brata Jana z rodz.)

Środa 03. 12.2014 – Wspomnienie: św. Franciszka Ksawerego- kapłana

6:30  + Irena Niedbała w 1 roczn. śm. -( od szwagra Włodzimierza z rodziną )

      2) + Helena Pryk w 4 roczn. śm.

17:30 + Władysław Surówka w 25 roczn. śm.

   2) + Feliks Nenko w 21 roczn. śm. ++ Rodzice i Rodzeństwo

 Pierwszy czwartek  04. 12.2014 – Wspomnienie: św. Barbary dziewicy i męczennicy

6:30 Za ++ Członkinie Róży z Kuleżowa

      2) + Szymon Kozioł w 3 roczn. śm. + Marek Piórkowski w 1 roczn. śm.

17:30 + Barbara Papież  + Michał i Maria Papież + syn Marian

      2) +Barbara Pulchna ++Rodzice: Janina i Kazimierz ++ Braci ++ Teściów oraz Janinę Pulchny

Pierwszy piątek  05. 12. 2014

6:30 + Józef Najder –( od Syna Józefa z rodziną)

      2)+ Kazimierz i Jadwiga Sroka + zięć Włodzimierz

17:30 + Mieczysław Kotula w 4 roczn. śm.

      2) + Andrzej Borkowski 8 roczn. śm.

Pierwsza Sobota 06. 12.2014- Wspomnienie: św. Mikołaja Biskupa

6:30 + Czesław Bała –( od rodz. Gadochów)

2)  + Henryk Kiebuła –( od siostry Stanisławy z mężem)

17:30- Msza święta dziękczynna za kanonizacje Św. Jana Pawła II z Róży Jolanty Korzeń  z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla członkiń i Miłosierdzie Boże dla zmarłych

2) +Stefan Konanow ++ Rodzice: Maria i Wiktor

Pierwsza  Niedziela 07. 12.2014 – II  NIEDZIELA ADWENTU - Wspomnienie: św. Ambrożego Biskupa

7:30 – O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży i ich Rodzin -Zelatorki Anna Wawrzynek

      2). O błogosławieństwo Boże  zdrowie i opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży i ich Rodzin Pana Józefa Kucińskiego i Miłosierdzie Boże dla zmarłych

8:30 – Buków: + Kazimierz Ożóg w 4 roczn. śm.

9:30+ Ludwik Klaś 26 roczn.śm.

11: 00+ Andrzej Musiał + Agnieszka żona

17:00 -O błogosławieństwo Boże dla Parafian i Miłosierdzie Boże dla zmarłych

614968
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 137
Ten miesiąc: 5,691