PONIEDZIAŁEK 28.11.2022r.
6:30
1) +Marian Lasecki w 23rocz. śmierci, Krystyna Dębska w 6 rocz. śmierci, Krystyna Lasecka w 3 ocz. śmierci
2) +Halina Golik (od syna Tomasza z rodziną)
17:30
1) +Zdzisław Medyk w dniu imienin
2) +Robert Rilej [czyt.Raily)
WTOREK 29.11.2022r.
6:30
1) +Grzegorz Misztal, Maria Misztal, Stefania Ofiara, Michał Ofiara, Jan Słuja
17:30
1) +Stanisława Surówka (od syna Adama z żoną i od wnuczek: Joanny, Natalii z mężem, prawnuka Filipa)
2) +Kazimierz Król (od żony)
ŚRODA 30.11.2022r. Św. Andrzeja Apostoła
6:30
1) +Stanisława Jędrzejek, Leon mąż, Teresa córka, Stanisław mąż,
Tadeusz syn, Elżbieta żona
17:30
1) +Agnieszka i Maciej Strzeboński, synowie: Andrzej, Franciszek
2) +Andrzej Zasadni (od Mamy i Braci)
CZWARTEK 1.12.2022r.
6:30
1) +Piotr Hełmecki (od żony)
2) +Leon Niżnik , Rodzice: Henryk, Józefa
17:00 Buków
W intencji chorych z naszej wspólnoty parafialnej
17:30
1) +Łucja Adamczyk (od syna Krzysztofa z rodziną)
2) +Józefa Suder (od syna Piotra z rodziną)
PIĄTEK 2.12.2022r.
6:30
1) +Janina Bała (od wnuka Kamila)
2) +Marianna Strzebońska w dniu urodzin (od córki z mężem)
17:30
1) +Barbara Papież; Mateusz i Stefania Strzeboński; Michał i Marianna Papież, Stanisław i Marian synowie
2) +Stanisław Surówka w 1 rocz. śmierci (od córki Anny z rodziną)
SOBOTA 3.11.2022r. Św. Franciszka Ksawerego
6:30
1) +Irena Niedbała w 9 rocz. śmierci, Walenty mąż, zmarli z rodziny (od dzieci)
2) +Andrzej Borkowski w 16 rocz. śmierci
17:30
1) +Józefa Dziubras w 1 rocz. śmierci (od chrześniaka Łukasza)
2) +Barbara Pulchny, Rodzice: Janina i Kazimierz, Teściowie: Kazimiera i Władysław; Janina Pulchny
NIEDZIELA 4.12.2022r. – II Niedziela Adwentu
7:30
1) +Adam Tylek, syn Piotr; Feliks Ciask, żona Józefa, syn Marek; Ryszard Szczurek
2) +Józef Szczurek w 3 rocz. śmierci
8:30 Buków
+Kazimierz Ożóg w 12 rocz. śmierci
9:30
1) +Michał Frejberg, Zofia żona, Janusz syn; Józef Kiebuła, Marianna żona, Walenty syn
11:00
1) W intencji parafian
17:00
+Sabina Turkowicz w 1 rocz. śmierci (od Emilii Szegda z rodziną)