Pobierz materiały informacyjne (zip)


26 lipca 2016

27 lipca 2016

28 lipca 2016

29 lipca 2016

Peregrynacja Znaków ŚDM w Parafii

1. Dorota Pac26.04
2. Irena Sikora27.04
3. Bogdan Kotaś28.04
4. Małgorzata i Jacek Erazmus29.04
5. Danuta Surówka30.04
6. Jerzy i Dorota Nowak01.05
7. Zofia Gubała02.05
8. Bronisława Dzik03.05
9. Agnieszka Strzępa04.05
10. Jerzy Nenko05.05
11. Ewa Kowalik- Kłyś06.05
12. Anna Ostrogórska07.05
13. Zbigniew Karski08.05
14. Małgorzata i Czesław Zapotoczny09.05
15. Małgorzata Kuc10.05
16. Urszula Sroka11.05
17. Elżbieta i Wacław Góra12.05
18. Halina Panasiuk13.05
19. Magdalena Ożóg 14.05
20. Emilia Gniecka15.05
21. Krystyna Karska16.05
22. Katarzyna Kwinta17.05
23. Danuta Trąmpka 18.05
24. Beata Słomka19.05
25. Agata Hodurek20.05
26. Maria Herod21.05
27. Edyta Ponicka-Surówka22.05
28. Anna i Józef Wróbel23.05
29. Damian i Ewa Zolich24.05
30. Maria Kowalik25.05
31. Danuta Zasadni26.05
32. Rafał Młynarczyk27.05
33. Marta Musiał- Pijanka28.05
34. Helena Gadocha29.05
35. Małgorzata Łopata 30.05
36. Bogusława Bujas31.05
37. Zdzisława Górnisiewicz01.06
38. Andrzej Sechman02.06
39. Piotr Janeczek03.06
40. Maria Słomka 04.06
41. Barbara Hryszko05.06
42. Zbigniew Szczurek05.06
43. Krystyna Moskwa-Wolny06.06
44. Grzegorz Klacza07.06
45. Andrzej Kiebuła 08.06
46. Agnieszka Kucińska 09.06
47. Marta Markiewicz10.06
48. Stanisława Romek11.06
49. Piotr Łopata12.06
50. Tadeusz Skała13.06
51. Maria Kawecka14.06
52. Andrzej Krawczyk15.06
53. Agnieszka Kostrz16.06
54. Elżbieta Frączek17.06
55. Sabina Leśniak18.06
56. Małgorzata Pierożek 19.06
57. Zbigniew Staszczak20.06
58. Krystyna Kucińska21.06
59. Zofia Strzebońska 22.06
60. Aneta Pajdzik 23.06
61. Alicja Rajczyk24.06
62. Barbara Wnęk25.06
63. Danuta Różycka 26.06
64. Maria Surówka28.06
65. Krystyna Krwaczyk 29.06
66. Aleksandra Szczurek30.06
67. Edyta Turchan01.07
68. Stanisława Surówka02.07
69.Barbara Mikołajczyk03.07
70. Dorota i Piotr Dardzińscy04.07

Koordynatorzy Grup na ŚDM w Parafii

Lider
Agnieszka Strzebońska

Lider Parafialny
Katarzyna Słomka

Dział tłumaczeń i przewodnictwa
Natalia Hodurek
Anna Słomka

Dział wyżywienia
Beata Kopta
Monika Strzebońska

Dział zakwaterowania w szkołach
Agnieszka Kucińska
Ewelina Budek

Dział transportu
Grzegorz Kumala

Dział animacji duchowej
Bartłomiej Strzeboński

Dział zakwaterowania u osób prywatnych
Katarzyna Nenko
Szymon Kotaś