Ogłoszenia Parafialne

W poniedziałek Świętych Joachima i Anny – rodziców NMP – modlimy się w tym dniu - jak zachęca nas Papież Franciszek, za nasze babcie i dziadków.

W sobotę 24.07. - Nowenna przez wstawiennictwo św. Bartłomieja Apostoła w intencji naszej parafii.

We wtorek 13 lipca, Matka Boża Fatimska zaprasza nas na Różaniec o godz. 17.30, Mszę świętą o godz. 18.00 i procesję z Figurą Matki Bożej wokół kościoła.

Na ręce Rady duszpasterskiej możemy złożyć ofiarę na budowę Kaplicy na cmentarzu. Bóg zapłać! za ofiary w kościele i wpłacane na konto parafialne. W każdą środę modlitwą w Nowennie do Matki Bożej obejmujemy wszystkich ofiarodawców.

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła - we wtorek 29.06.

Od tej niedzieli kończy się czas dyspensy od uczestnictwa wiernych we Mszy świętej w kościele, kiedy mogliśmy modlić się przez środki przekazu. Wszystkich należących do naszej parafii: dzieci, młodzież, dorosłych zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszach świętych w naszym kościele. Od tej niedzieli kończy się też transmisja Mszy świętej z naszego kościoła.

W tygodniu adoracja Pana Jezusa o godz. 17.30 zakończona nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.45, Mszy święta o godz. 18.00.

W Piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00.