Ogłoszenia Parafialne

Trwa w naszej parafialnej rodzinie doroczna „Kolęda”. Z racji trwającej epidemii, w tym roku gromadzą się rodziny z poszczególnych rejonów naszej parafii w kościele na Mszy świętej o godz. 17.30, aby modlić się o Błogosławieństwo Boże dla ich rodzin i otrzymać modlitwę do domów.

W Środę 6 Stycznia - Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli, którzy przybyli, aby złożyć Jezusowi pokłon i opowiedzieć innym o Jego Narodzeniu.

W imię Boże w piątek – 1 Stycznia rozpoczniemy Nowy Rok 2021.

Od poniedziałku 28 grudnia, będziemy zapraszać do kościoła na Mszę świętą o godz. 17.30, rodziny z poszczególnych rejonów naszej parafii na wspólną modlitwę i błogosławieństwo dla naszych rodzin i ich domów.

W pierwszy i drugi dzień Uroczystości Bożego Narodzenia - Msze Święte w naszym kościele jak w każdą niedzielę, dodatkowa Msza święta o godz. 12.30. Ofiara z Bożego Narodzenia przeznaczona jest na Świętopietrze, ze św. Szczepana na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

Z powodu trwającej epidemii i według dekretu Ks. Metropolity Marka Jędraszewskiego, w tym roku wizyta duszpasterska – kolęda, będzie przebiegała w inny sposób niż w latach poprzednich. Jako Wasi duszpasterze pragniemy się spotkać z Wami na wspólnej modlitwie w naszym kościele na wieczornej Mszy świętej o godz. 17.30.

W najbliższy piątek będzie Nowenna do Bożego Miłosierdzia po porannej Mszy świętej i Koronka za zmarłych na zakończenie adoracji o godz. 17.15.

Spowiedź święta przed Bożym Narodzeniem z racji epidemii trwa przez cały Adwent codziennie od 6.00 rano i od godz. 17.00 w czasie adoracji dla naszej parafii. Prośmy o skorzystanie z tego sakramentu i nie odkładanie przed samymi Świętami.