Ogłoszenia Parafialne

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XIII Tydzień Biblijny. Zachęcamy, aby w tym tygodniu w naszych rodzinach przeczytać fragment z Ewangelii św. Marka i Księgi Mądrości. Wychodząc z kościoła możemy zabrać na karteczkach Sigla - jaki urywek możemy odnaleźć i przeczytać w naszym domu. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30.

Druga Niedziela Wielkanocy to Święto Miłosierdzia Bożego. Niedziela ta ukazuje nam prawdę o nieskończonym Miłosierdziu Bożym, które jest większe niż ludzkie grzechy i słabości.

Przeżywamy Oktawę Wielkanocy i Nowennę z codzienną Koronką do Bożego Miłosierdzia, która przygotowuje nas do Niedzieli Miłosierdzia. Codziennie w tym tygodniu możemy uczestniczyć w internetowej transmisji Mszy świętej z naszego kościoła o godz. 18.00. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia. O godzinie 15.00 Godzina Miłosierdzia i wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do Mszy o godz. 17.00.

Okazja do spowiedzi od Wielkiego Poniedziałku do Wielkiej Środy, w godzinach 6:00 do 6:30 i od 17:00 do 18:00. W pozostałe dni aż do Wielkiej Soboty spowiedź od godziny 7:00 do 10:00. Adoracja Pana Jezusa od godziny 17:30. Msza Święta o godzinie 18:00.

25 Marca we czwartek - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Adoracja Pana Jezusa o godz. 17.00 i Różaniec. Na Mszy o godz. 18.00 przyjęcie do Duchowej Adopcji Dziecka – zapraszamy do tej pięknej modlitwy ( świece ). Codziennie trwa Nowenna o Świętość Życia.

W tym tygodniu od czwartku 18 marca, rozpoczniemy Rekolekcje parafialne, które zakończymy w przyszłą niedzielę.

Rekolekcje w parafii św. Bartłomieja Apostoła w Mogilanach

Od piątku rozpoczniemy Nowennę do św. Józefa przygotowując się do Uroczystości św. Józefa. Zapraszamy codziennie na adorację Pana Jezusa od godziny 17.00. Ta piękna modlitwa adoracji pomoże nam dobrze przeżyć przygotowanie do Świat Wielkanocnych.