PONIEDZIAŁEK 02 XI 2020 -DZIEŃ MODLITWY ZA ZMARŁYCH
6:30+Wiesław Kapela –(od Doroty i Wiktora z rodz.)
8:oo +Kazimiera Kaczor-(od prawnuków: Magdy, Krystiana, Julii, Agaty, Joanny, Jana i Antoniego)
9:00+ Józef Karski
15:30 +Helena Bobek ++Rodzice:+Anna i Stanisław
17:30 +Anna Kowalczyk +Józef mąż +Jan i Anna Kowalczyk
WTOREK 03 XI 2020
6:30 +Czesława(ona) i Józef Wrona
17:30 1.) +Andrzej Płonka ++synowie: +Andrzej+ Antoni i Władysław
2.) + Helena Gadocha-(od wnuczki Karoliny)
ŚRODA 04 XI 2020 WSPOMNIENIE: ŚW. KAROLA BOROMEUSZA BISKUPA
6:3o+Julian Bobek +Aniela żona ++ Rodzice
17:30 1.) O radość nieba dla zmarłych z Róży Zelatorki Pani Marii Grońskiej
2.) +Edward Sukta w 6 r. śm.-(od żony i córek z rodzinami)
I CZWARTEK 05 XI 2020
6:30 + Jan Skurnicki +Aniela żona +Ludwik Skała +Antonina żona
2.) +Genowefa Szczurek +Józef mąż +Jan syn +Krystyna synowa
17:00 BUKÓW:
17:30 1.) + Stanisław Ludwin 35 r. śm. ++Rodzice ++Rodziny
2.) +Józef Szczurek + Cecylia żona -(od wnuczki Sabiny z rodz.)
I PIĄTEK 06 XI 2020
6:30 +Jan Grzesik-(od szwagra Leszka z rodz. Z Sieprawa)
2)+ Edward Cieśla w 10 r. śm.
17:30).+ Józefa Tyrpuła –(od chrześnicy Bożeny Panuś z rodz.)
2.) + Stanisław Strzeboński w 20 r. śm. +Józefa żona
I SOBOTA 07 XI 2020
6:30 + Krystyna i Zygmunt Sala +Agata i Jan Jakubowscy
2). +Stanisław Szczurek +Rozalia żona ++ synowie: +Bronisław +Leszek
17:30+ Janusz Cholewa ++Rodzice++Teściowie +Anna Kopańska
2).+ Helena Bobek w 1 r. śm. –(od chrześnicy Marty z rodz.)
XXXII NIEDZIELA 08 XI 2020
7:30 O życie wieczne z Bogiem dla Zelatorki Wandy Kłyś ++członkinie żywego Różańca za ++z ich Rodzin –(od Zelatorki Stanisławy Medyk)
8:30 BUKÓW:+ Józef Strzeboński –(od syna Marcina z rodz.)
9:30 +Cecylia Ścibior –(od syna Marcina z rodz.)
2). +Jerzy Cholewa +Bogusia Cholewa w 6 r. śm.++Rodzice++ Bracia –(od żony z Rodziną)
11:00 + Janina Plichta w 1 r. śm.
12:30 O bł. Boże dla Parafian i dzieci przyjmujących sakramentu chrztu św.
17:00 + Walenty Najder +Janusz syn-(od żony i rodziny)