PONIEDZIAŁEK 26.02.2024r.
6:30
1) +Maria Klaś rocz. śmierci, Józef mąż, synowie: Grzegorz i Ireneusz, Stefania i Stanisław Prorok
2) +Mieczysław Stankiewicz (od dyrekcji, nauczycieli, pracowników SP Mogilany)
17:30
1) +Andrzej Front 4 rocz. śmierci
2) +Walenty Strzeboński 10 rocz. śmierci, żona Felicja
WTOREK 27.02.2024r.
6:30
+Czesława Sikora (od syna Krzysztofa z rodziną)
17:30
1) +Władysław Tylek (od
2) +Julian Jurek 4 rocz. śmierci (od żony i córek)
ŚRODA 28.02.2024r.
6:30
+Józef Rządzik (od syna Jana z żoną)
17:30
1) O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Jarosława w 6 rocz. urodzin i dla rodziny
2) +Julian Kłyś, Aleksander syn, Walenty Czernecki, Marianna żona, zmarli z rodziny
CZWARTEK 29.02.2024r.
6:30
1) +Franciszek Ożóg (od Wiesława Papieża z rodziną)
2) +Mirosław, Krystian, Marianna Liszka, Antonina Wcisło (od pracowników firmy Kwiecień Bogdan)
17:30
1) +Janina Szczupak, Władysław mąż, Stanisław syn
2) +Stanisława Kopta 5 rocz. śmierci, rodzice: Anna i Andrzej, dzieci: Andrzej i Stanisława
PIĄTEK 1.03.2024r.
6:30
1) +Marianna Tylek (od sąsiadów i znajomych)
2) +Stanisława Pukło 29 rocz. śmierci, Kazimierz mąż
7.00 - Droga Krzyżowa
17:00 – Droga Krzyżowa dla dzieci
17:30
1) +Ryszard Madeja (od córki Kingi i Antoniego)
2) +Marek Fąfrowicz 1 rocz. śmierci (od żony i dzieci)
18:15 - Droga Krzyżowa
SOBOTA 2.03.2024r.
6:30
1) +Ewa Cholewa (od Marii i Stanisława Szczurek)
2) +Stanisław Papież, Anna żona; Władysław, Czesław synowie, Władysława synowa
17:30
1) +Maria Adamek rocz. śmierci, mąż Stanisław
2) +Jan Romek, Anna żona, Jan Drożdż, Rozalia żona
NIEDZIELA III Wielkiego Postu
7:30
1) Z Róży Marii Gruchała- o błogosławieństwo Boże dla żyjących i dar nieba dla zmarłych
2) Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Marty i Heszniego, z prośbą o błogosławieństwo Boże
8:30 Buków
+Teresa i Stanisław Wróbel, córka Maria, zmarli z rodziny
9:30
+Helena i Kazimierz Bobek, ich rodzice
11:00
W intencji parafian
Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa
16:00 Gorzkie Żale
17:00
+Helena Sechman 2 rocz. śmierci